O stronie

Strona Hardware.info.pl powstała w 2017 roku. Korzenie jej sięgają jednak dużo głębiej… Jest to serwis informacyjny, skupiamy się głównie na nowinkach technologicznych.Założycielem strony jest administrator i redaktor naczelny – Tomasz Filipski, ale praca ta – niemal w pojedynkę – to ciężki orzech do zgryzienia… W budowie serwisu pomagają mu jednak różni specjaliści, często z początku nieznajomi – zwykli Internauci – którzy tak jak on sam robią to hobbystycznie, z zamiłowania i często dopiero po skończeniu “prawdziwej” pracy…Wszyscy wspólnie chcielibyśmy, aby serwis ten stał się ulubionym źródłem informacji wszystkich Internautów. Serwis ten jest responsywny, nie wymaga oddzielnej aplikacji na smartfonach oraz wyróżnia się nietuzinkowym wyglądem.Robimy to z zamiłowania, nie jesteśmy żadną korporacją czy też firmą.Dlatego przeczytawszy powyższe zapraszamy wszystkich do współpracy. Wciąż poszukujemy podobnych zapaleńców, którzy chcieliby stać się administratorami strony oraz stać się jej większą częścią. Jeśli interesujesz się komputerami, grami to możesz do nas dołączyć.

Wspieraj nasze strony

Dzięki Waszej pomocy na Patronite.pl powyższe serwisy internetowe będą miały znacznie większą szansę na dalszy rozwój. Sprawdźcie nasze cele, progi i możliwe do zdobycia nagrody za Wasze wsparcie. Kliknij i zacznij wpierać.

Patronite.plHardware.info.pl | Popkultura.info.pl

Autorzy

Administrator i założyciel stron Hardware.info.pl oraz Popkultura.info.pl. Urodzony w Rzeszowie w 1984 roku. Z zainteresowaniem i zamiłowaniem do wyszukiwania nowinek technologicznych dotyczących m.in. sprzętu komputerowego, a także kochający cyfrową rozrywkę pod postacią gier wideo, filmów, seriali i muzyki, już w latach 2005-2014 planował powstanie powyższych internetowych serwisów...

Najnowsze artykuły autora:

https://www.hardware.info.pl/author/dmnx

Newsman interesujący się grami wideo, wschodnią popkulturą i muzyką elektroniczną...

Reklama

Sprawdź cenę na Ceneo.pl