Pierwszy zasilacz Asusa: ROG Thor 1200W Platinum zaprezentowany

Asus zaprezentował ostatnio również swój pierwszy zasilacz, model ROG Thor 1200W Platinum, a w przyszłości planuje również wydać słabszy model o mocy 850W.

EVGA przedłuża gwarancję topowych zasilaczy - nawet do 12 lat

Promocja, która obejmuje tylko wybrane modele zasilaczy firmy EVGA i w której to gwarancja jest przedłużona o dokładnie dwa lata - wygląda na to, że nie będzie obowiązywać na stałe.

Zasilacze be quiet! Straight Power 11 już w sprzedaży [Specyfikacja, Wideo]

Nowe zasilacze są już dostępne w wersjach: 450 W, 550 W, 650 W, 750 W, 850 W i 1000 W. Sprawność energetyczną zasilaczy potwierdzono certyfikatem 80 PLUS Gold - możemy liczyć na efektywność sięgającą nawet 93%.

Nowe, cichsze wersje zasilaczy MasterWatt od Cooler Master

Firma Cooler Master odświeżyła swoją serię modularnych zasilaczy MasterWatt. Nowe wersje są jeszcze bardziej cichsze i niezawodne. Producent zdecydował się na montaż w zasilaczu cichego wentylatora Silencio, odpornego na kurz (IP6X) i wyposażonego w trwałe łożysko LDB, a także w specjalny kształt łopatek.

Nowe zasilacze w ofercie SilentiumPC - Supremo FM2 Gold 650 i 750 W [Specyfikacja]

Oferta firmy SilentiumPC poszerzyła się o dwa nowe zasilacze z serii Supremo FM2 Gold. Cechuje je wysoka jakość wykonania oraz modularne okablowanie. Modele Supremo FM2 Gold są dostępne w dwóch wersjach - o mocy 650 W (648 W na linii 12 V) i 750 W (744 W na linii 12 V). Ich sprawność energetyczna wynosi 92% co dało zasilaczowi certyfikat 80 PLUS Gold.

Seria zasilaczy be quiet! Pure Power 10 dostępna w sprzedaży! [Wideo]

Seria zasilaczy be quiet! Pure Power 10 ma się sprawdzić w różnych zastosowaniach - w biurze oraz podczas grania w gry. Nowe zasilacze zastępujące poprzednią serię Pure Power 9 wykorzystują bardziej dopracowaną konstrukcję, dzięki czemu oferują jeszcze lepszą sprawność energetyczną i wyższą kulturę pracy, a wszystko to nadal w niewygórowanej cenie.

Zasilacze 550 W z certyfikatem 80 PLUS Gold: SilentiumPC Supremo M2 i L2! Nawet z 5-letnią gwarancją! [Specyfikacja]

Polska firma SilentiumPC wprowadza do sprzedaży dwa bliźniacze zasilacze: Supremo L2 Gold 550 W i Supremo M2 Gold 550 W. Jak już zapowiedzieliśmy obydwa modele bazują na tej samej konstrukcji, ale różnią się okablowaniem: model Supremo M2 jest częściowo modularny, natomiast Supremo L2 posiada okablowanie stałe...

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok