Zapowiedź cichych i małych komputerków PC: MSI Cubi 3 Silent [Wideo]

0
 

Firma MSI przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowego modelu małego komputera Cubi 3 Silent.

Jego najważniejszą cechą jest to, że działa bezgłośnie. Nowy mini komputerek tajwańskiego producenta wyposażony ma być w procesor Intel Kaby Lake-U o TDP równym 15W. Całość zostanie zamknięta w aluminiowej obudowie.

W górnej części obudowy mini komputera MSI Cubi 3 Silent znajdują się otwory wentylacyjne, przez które ma wydostawać się ciepłe powietrze. Z kolei ciepło z procesora rozpraszane będzie przez aluminiowy radiator.

R E K L A M A

Komputerek MSI Cubi 3 jest dość mały, wymiary jego wyglądają następująco 159,6 x 110,2 x 69,5 mm. Z przodu obudowy znajdziemy dwa porty USB 3.0 oraz połączone gniazdko słuchawkowe i mikrofonu. Z tyłu natomiast odnajdziemy dwa porty USB 3.0, dwa wyjścia obrazu (HDMI i DisplayPort), dwa porty COM (w tym jeden szeregowy), a także dwa gniazda RJ-45 (Ethernet). Kolejna para portów USB 3.0 znajduje się z boku urządzenia.

Według firmy MSI komputerek Cubi 3 Silent może obsłużyć dwa wyświetlacze 4K. Modernizacja ma być przyjemna i prosta. Po zdjęciu dolnej pokrywy użytkownik uzyskuje dostęp do zatoki 2,5-cala, slotu M.2 oraz dwóch slotów SO-DIMM.

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o