Procesor Intel Core i7-8705G ze świetnymi wynikami układu Vega M [Wideo]

0
 

Jesteście ciekawi jak się prezentuje wydajność układu graficznego Radeon RX Vega M GL procesora Intel Core i7-8705G?

Serwis HotHardware opublikował screeny i materiał wideo, które udowadniają, że nowy procesor firmy Intel to świetny procesor nie wymagający zewnętrznego GPU do komfortowego grania w Full HD!

Test odbył się na laptopie Dell XPS 15 2-In-1 wyposażonym we wspomniany powyżej procesor. Jako wymagający tytuł do przeprowadzenia testów, redakcja odpaliła grę Rise of the Tomb Raider.

R E K L A M A

Wyniki te w porównaniu z grafiką Intel UHD 620 oraz z podobnym sprzętem, ale wyposażonym w układ GeForce MX150, świadczą o bardzo dobrych możliwościach w grach nowego procesora wyposażonego w układ graficzny firmy AMD.

Okazuje się, że laptop Dell XPS 15 2-In-1 z procesorem Intel 8-generacji i z grafiką AMD Vega M GL przy rozdzielczości Full HD w grze Rise of the Tomb Raider generował średnio 35 klatek na sekundę przy wysokich ustawieniach. W porównaniu z ilością wygenerowaną przez procesor Core 8 generacji z grafiką UHD 620 i wynoszącą 8 klatek (przy średniej jakości) na sekundę pokazuje jak wielki może być postęp w integrowaniu GPU z procesorami.

Na koniec zapraszamy do obejrzenia materiału wideo…

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz