Jim Anderson odchodzi z AMD aby zająć stanowisko CEO w Lattice Semiconductor

okładka

Jim Anderson, jeden z najważniejszych pracowników przyczyniający się do sukcesu jednostek Ryzen i Ryzen Threadripper.był związany z AMD od 2015 roku.

Specyfikacja procesorów Ryzen Threadripper drugiej generacji [Wideo] Specyfikacja procesorów Ryzen Threadripper drugiej generacji [Wideo]

Niestety AMD mimo, że odnosi coraz większe sukcesy, to jednak nie ma szczęścia. Przypomnijmy, że firma nie potrafiła także zatrzymać m.in. Raja Koduriego.

Jeszcze klika tygodni temu będąc na stanowisku starszego wiceprezesa i dyrektora generalnego Computing & Graphics Business Group w AMD, Jim Anderson prezentował podczas targów Computex drugą generację procesorów Ryzen Threadripper.

R E K L A M A

Nieznany jest powód odejścia, ale wiadomo gdzie Jim Anderson będzie pracował. Z początkiem września były pracownik AMD obejmie stanowisko CEO w Lattice Semiconductor - w firmie zajmującej się produkcją wysokowydajnych układów FPGA.

Jego rolę w szeregach AMD w trybie natychmiastowym przejął Saeid Moshkelani - były pracownik Trident Microsystems, LSI Logic, C-Cube Microsystems czy VLSI, związany z AMD od 2012 roku. W kierowaniu jednostką pomóc mu ma Darren Grasby.

 

Udostępnij
Źródło: AMD

Wstecz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok