Specyfikacja pięknych pamięci HyperX Predator DDR4 RGB [Wideo]

Jeśli szukasz dobrych pamięci RAM z efektownym wzornictwem i podświetleniem to propozycja firmy Kingston w postaci pamięci HyperX Predator DDR4 RGB to chyba będzie najlepszy wybór.

Gigabyte wchodzi na rynek pamięci RAM - z pamięciami Aorus RGB Memory

Firma Gigabyte zaskakuje i wkracza na rynek z nowym asortymentem, którym będą pamięci RAM. Aorus RGB Memory, o których mowa, posiadać mają efektowne podświetlenie.

Samsung, Micron i Hynix pozwani za zawiązanie zmowy cenowej na rynku pamięci DRAM

W kalifornijskim sądzie okręgowym został złożony pozew zbiorowy przeciwko firmom Samsung, Hynix i Micron. Trzem firmom zarzuca się złamanie prawa antymonopolowego, ustalanie wspólnie cen pamięci DRAM przez ograniczenie podaży kości.

G.Skill chwali się pamięciami TridentZ RGB o taktowaniu 5000 MHz

G.Skill udowadnia, że jego pamięci mają jeszcze potencjał i że mogą pracować z prędkością 5000 MHz. Do niedawna taka częstotliwość była dostępna tylko dla doświadczonych overlockerów.

Polskie pamięci Goodram IRDM DDR4 SO-DIMM [Specyfikacja]

Polska firma Goodram rozszerza swoją ofertę produktów o moduły pamięci IRDM DDR4 SO-DIMM. Pamięci te mają być przeznaczone do stosowania w laptopach i miniaturowych komputerach, powinni zainteresować się nimi przede wszystkim gracze. Poczytajmy.

Pamięci Iridium DDR4 od Goodram już w sprzedaży! [Specyfikacja]

Kości Iridium DDR4 zaprezentowano już podczas targów IEM 2017, a obecnie są już w sprzedaży. Cechują się one ciekawym wzornictwem i kolorystyką. Wysoka wydajność ma zadowolić zarówno graczy jak i entuzjastów. Dostępne są moduły pojedyncze o pojemności 4 i 8 GB oraz dwukanałowe o pojemności 8 i 16 GB. Taktowanie wynosi 2400 MHz, a opóźnienia to CL15-15-15. Zastosowano napięcie 1,2V. Chłodzeniem zajmuje się aluminiowy radiator w czterech wersjach kolorystycznych - białej, niebieskiej, czerwonej lub czarnej.

Kingston poszerza swoją ofertę pamięci HyperX Fury DDR4 [Wideo]

Oferta firmy Kingston poszerzyła się o nowe wersje kolorystyczne pamięci HyperX Fury DDR4 i od teraz są także dostępne w wersji białej i czerwonej. Najnowsze modele oferują częstotliwości do nawet 2666 MHz i są zgodne z procesorami AMD Ryzen. Seria HyperX Fury DDR4 zawiera dwu i 4-kanałowe zestawy o pojemności 8 GB, 16 GB, 32 GB i 64 GB. Kości pracują z częstotliwością 2133 - 2666 MHz i opóźnieniami CL14 – 16, zaś ich napięcie zasilające wynosi 1,2 V. Szybsze moduły posiadają odpowiednie ustawienia zapisane w profilu XMP 2.0.

Tanie pamięci: Kingston HyperX Savage DDR4! [Specyfikacja]

Firma Kingston już dość spory czas temu poszeżyła swoją ofertę o pamięci HyperX Savage DDR4 - zoptymalizowane pod kątem platform Intel z serii 100 i X99. Wtedy to były jedne, jeśli nie najładniejsze pamięci RAM DDR4 z dostępnych na rynku. Seria pamięci HyperX Savage DDR 4 obejmuje konfiguracje pojedyncze oraz 2- i 4-kanałowe o pojemności od 4 do 64 GB. Moduły pracują z częstotliwością 2133 do 3000 MHz i opóźnieniami CL12 -15, co ważne z profilami XMP 2.0.

Samsung: jako pierwszy wprowadza pamięci DRR4 wykonane w procesie 10 nm!

Firma Samsung oficjalnie ogłosiła, że rozpoczyna masową produkcję nowych pamięci DRAM - wykonanych w 10 nanometrowym procesie technologicznym. Nowe układy są szybsze, a przy tym zużywają mniej energii od obecnie dostępnych pamięci. Południowokoreański producent poinformował również, że jako pierwszy na świecie rozpoczął produkcję 10 nm pamięci DRR4. Udało się to osiągnąć z wykorzystaniem obecnie stosowanych metod, bez potrzeby sięgania po technologię EUV (Extreme Ultra Violet).

Micron zapowiada nowy standard pamięci GDDR5X!

Firma Micron zdementowała wcześniejsze plotki mówiące o nadchodzącej premierze pamięci GDDR6, a jednocześnie zapowiedziała inny standard pamięci... Czołowy producent pamięci zaprzeczył, jakoby na rynku miałyby pojawić się pamięci GDDR6 - przynajmniej na razie. Plan jest wydania nowej pamięci, ale dotyczą one modułów GDDR5X - rozwinięcie standardu GDDR5.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok