Piękna i pojemna obudowa z oknem: SilentiumPC Armis AR7 TG RGB w sprzedaży [Wideo]

Polska firma SilentiumPC poszerzyła swoją ofertę o nową i bardzo fajną obudowę z oknem: Armis AR7 TG RGB. Trzeba przyznać, że obudowa ta prezentuje się okazale i sprawia wrażenie "must have".

Obudowa Cooler Master MasterCase H500P Mesh White w sprzedaży [Specyfikacja]

Jest już w sprzedaży nowa obudowa firmy Cooler Master: MasterCase H500P Mesh White i choć jest droga to z pewnością spodoba się wielu użytkownikom. Ta przestronna obudowa - jak twierdzi producent - zapewni idealną cyrkulację powietrza we wnętrzu obudowy.

Piękna obudowa Cougar Panzer-G [Specyfikacja]

Firma Cougar poinformowała, że za niedługo trafi do sklepów nowa obudowa Panzer-G. Obudowa ta została stworzona, aby spełnić wszystkie wymagania graczy: począwszy od atrakcyjnego, efektownego wyglądu, po wysokiej jakości komponenty i doskonałe chłodzenie.

Fajna i tania obudowa z oknem Cooler Master MasterBox MB600L [Specyfikacja]

W ofercie obudów PC firmy Cooler Master możemy znaleźć fajną a tanią obudowę: MasterBox MB600L. Obudowa dostępna również na polskim rynku posiada estetyczną, ładną stylistykę, a także dość pojemne wnętrze.

Piękna, rozbudowana biała obudowa Fractal Design Define R6 TG [Wideo]

Szwedzka firma Fractal Design wprowadza do sprzedaży ciekawe obudowy z oknem jak i bez. Możemy liczyć na ciekawe nowe rozwiązania i usprawnienia jak również na możliwość dokupienia opcjonalnych dodatków do obudowy.

Obudowa Sharkoon TG5 w sprzedaży [Specyfikacja, Wideo]

Obudowa Sharkoon TG5 składa się z dwóch okien utworzonych z hartowanego szkła umieszczonych na boku i na froncie. Wspomniane panele szkła mają grubość 4 mm i według producenta są mocno odporne na zarysowania. W obudowie tej znajdziemy dużo miejsca na nasze komputerowe komponenty blaszaka. Wymiary modelu Sharkoon TG5 wynoszą 452 x 465 x 220 mmm przy wadze 8,5 kg.

Raidmax X08 - otwarta i droga obudowa PC [Specyfikacja]

Firma Raidmax i jej obudowy PC nie należą do zbyt popularnych, jednakże teraz może się to troszeczkę odmienić. Wszystko za sprawą pokazania światu obudowy - X08 - której to producent przygotowuje się do jej wprowadzenia na rynek. Nowa obudowa o otwartej konstrukcji wykonana jest z aluminium i wyposażona w panele boczne z hartowanego szkła. Obudowa ta przyciąga uwagę swoim agresywnym wyglądem.

Piękna i niedroga obudowa: Cooler Master MasterBox Lite 5 / RGB - z oknem ze szkła!

Firma Cooler Master wprowadziła właśnie do sprzedaży nową obudowę kompatybilną z płytami typu ATX, Micro ATX oraz Mini ITX. Dostępna jest wersja obudowy z dopiskiem RGB jak i - sporo tańsza - bez wentylatorów RGB. Ta pierwsza wersja obudowy została wyposażona na przednim panelu w trzy wentylatory 120 mm oferujące podświetlenie RGB oraz w jeden 120 mm z tyłu.

Nowość - piękna i tania obudowa Cooltek NC-02 w sprzedaży [Specyfikacja]

Producent wprowadził do sprzedaży obudowę Cooltek NC-02, również w wersji z oknem. Obudowa wspiera następujące formaty płyt głównych: ATX, M-ATX oraz Mini-ITX.  Model posiada dwie zatoki na napędy optyczne 5,25 cala, trzy na nośniki 2,5 cala oraz dwa na 3,5 cala. Obudowa prezentuje się bardzo ładnie...

Nowa, ładna i tania obudowa - Cooltek NC-01 w sprzedaży [Specyfikacja]

Firma Cooltek wprowadziła do sprzedaży nową obudowę komputerową. Obudowa jest już dostępna w wariancie z klasyczną, aluminiową ścianką boczną oraz z oknem. Mowa o modelu NC-01, który jest kompatybilny z płytami głównymi w formatach: ATX, M-ATX, Mini-ITX. W obudowie będzie można umieścić dwa nośniki 3,5 cala, trzy nośniki 2,5 cala oraz jeden napęd optyczny 5,25 cala.

Fractal Design Focus G - tanie, proste i kolorowe obudowy [Wideo]

Oficjalnie zaprezentowana została zupełnie nowa linia w postaci Fractal Design Focus G. Jak na razie w skład linii wchodzą dwa produkty. Projekt jest dostępny w wielu kolorach. Cena jest niewygórowana a obudowy posiadają akrylowe okno. Przyjrzyjmy się wpierw obudowie Fractal Design Focus G. To obudowa typu Mid Tower o wymiarach 205 x 431 x 450 (szerokość x wysokość x głębokość) milimetrów i wadze 4,5 kilograma. Obudowa wspiera płyty główne w standardzie ATX, Micro-ATX oraz Mini-ITX.

SilentiumPC Aquarius X70T Pure Black - obudowa z hartowanego szkła i z podświetleniem! [Specyfikacja, Wideo]

SilentiumPC ubogaciło swoją propozycję obudów o model Aquarius X70T. Obudowa charakteryzuje się posiadaniem panelu bocznego wykonanego z hartowanego szkła. Nie zabrakło też podświetlenia LED. Konstrukcja jest przemyślana, dwukomorowa. Usunięto elementy znajdujące się na torze przepływu powietrza i ulokowano je w rejonie zasilacza. Struktura ta pozwala na lepsze chłodzenie podzespołów, poprawia sztywność konstrukcji oraz zwiększa możliwości porządkowania kabli zasilających.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok