Specyfikacja myszki z podświetleniem RGBA Roccat Kone AIMO [Wideo]

0
 

Jakiś czas temu została udostępniona na polskim rynku myszka dla graczy Roccat Kone AIMO.

Niemiecki producent mówi, że mysz ta ma zadowolić graczy przede wszystkim bardzo dobrą precyzją, wygodą, wytrzymałością, a także swoim wyglądem.

Myszka Roccat Kone AIMO to przygotowany z okazji dziesięciolecia wprowadzenia pierwszych urządzeń gamingowych z podświetleniem RBG serii Kone gryzoń wyposażony w sensor optyczny Owl-Eye, który został zaprojektowany wspólnie z PixArt.

R E K L A M A

Najnowsza wersja myszki to również debiut nowatorskiej techniki AIMO – środowiska podświetleń RGBA stworzonego dla sprzętu Roccat. AIMO stworzono w oparciu o inteligentny system, który zapamiętuje zachowania gracza i dostosowuje się do jego stylu rozgrywki – w czasie rzeczywistym reaguje na działania gracza, oddając dynamiczny charakter rozgrywki wielobarwną iluminacją, bądź przygaszając się, gdy wymagane jest pełne skupienie przy najdokładniejszych ruchach.

Myszkę zaprojektowano tak, by zapewniać maksymalną wygodę. Największą zmianą zastosowaną w tej wersji Kone jest przeprojektowany bok urządzenia. Dodano dwa wąskie przyciski, znajdujące się bezpośrednio pod kciukiem. Poniżej pojawił się trzeci przełącznik, sterujący systemem Easy-Shfit[+], który posłuży do aktywacji przypisanych wcześniej alternatywnych akcji pod każdym z pozostałych przycisków myszy.

Wytrzymałość myszki Roccat Kone AIMO jest równie dobra co jej niesamowity wygląd i ergonomia. Długą żywotność urządzenia zapewniać mają przełączniki Omron o żywotności do 50 milionów kliknięć, a także wytrzymała rolka 4D Titan Wheel.

Sercem Kone AIMO jest już wspomniany sensor optyczny Owl-Eye. Sensor ten umożliwia stustopniową regulację DPI w zakresie od 100 do 12 000.

Myszka Roccat Kone AIMO jest już dostępna od kilkunastu tygodni w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i szarej. Cena myszki wynosi 349 złotych, jednakże teraz można już ją zakupić za 299 zł w sklepie Euro RTV AGD.

 

Specyfikacja myszki Roccat Kone AIMO:

  • Sensor: optyczny, Roccat Owl-Eye
  • Czułość: 100-12 000 DPI
  • Czas reakcji: 1 ms
  • Akceleracja: 50 g
  • Maks. szybkość: 250 ips
  • Przyciski: 2 główne, 2 DPI, 3 dodatkowe, scroll
  • Wbudowana pamięć: tak
  • Przewód: USB, 1,8 m
  • Waga: 130 g

Foto

roccat-kone-aimo-foto

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz