Wielkie monitory Nvidia BFGD dopiero w 2019 roku

okładka

Nvidia zapowiedziała jakiś czas temu chęć wprowadzenia na rynek wielkich monitorów dla graczy. Według przedstawicieli firmy HP monitory te ukażą się najwcześniej w I kwartale 2019 roku.

Skąd to wiadomo? Podczas Gamescom 2018 serwis Hardware.info odwiedził stoiska Asusa i HP, firm, które właśnie to miały przygotować własne modele ekranów BFGD. Informacje te padły od przedstawicieli drugiej wspomnianej firmy.

Z informacji wynika jasno, że ekrany pojawią się w sklepach najwcześniej w pierwszym kwartale 2019. Poznaliśmy też przybliżoną cenę monitora BGFD od HP.

R E K L A M A

Od początku było wiadomo, że monitory BFGD będą drogie. Teraz jednak poznaliśmy więcej informacji, które mogą szokować, ale też w pewien sposób usprawiedliwiać wysoką cenę. Przejdźmy do konkretów.

Za monitor tego typu tj. za 65-calowy panel o rozdzielczości 4K o odświeżaniu 120 Hz, korzystający z techniki Quantum Dots, a także zapewniający pełne pokrycie przestrzeni DCI-P3 i obsługę HDR 1000 zapłacimy około 4000 - 5000 euro.

Cena kosmiczna, ale jeśli byśmy się kiedykolwiek zdecydowali na tak drogi monitor marki HP, to warto dodać, że na pokładzie znajdziemy także wbudowaną konsolę Nvidia Shield oraz zintegrowany soundbar. To tak na pocieszenie.

 

Udostępnij
Źródło: Hardware.info

Wstecz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok