HP prezentuje nową wersję laptopa OMEN 15 na rok 2018 [Wideo]

0
 

Firma HP przygotowuje smuklejszą i mocniejszą wersję gamingowego laptopa OMEN 15. Nowy laptop dla graczy – OMEN 15 – to nadal jest to 15-calowa konstrukcja, ale z jeszcze węższymi ramkami. Zmian jest oczywiście więcej.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup laptopa od HP przeznaczonego dla graczy będą mieli do wyboru kilka wersji urządzeń. 

Gracze do dyspozycji dostaną OMEN-a 15 albo z panelem 4K o odświeżaniu 60 Hz, bądź Full HD o odświeżaniu 60 Hz lub o odświeżaniu 144 Hz ze wsparciem dla technologii Nvidia G-Sync.

R E K L A M A

Sercem urządzenia ma być cztero lub 6-rdzeniowy procesor Intel Core i5 / Core i7. Gracze do dyspozycji w najwyższej wersji otrzymają także 32 GB pamięci DDR4-2666, a jeśli chodzi o układ graficzny to i tu będzie duży wybór. Trzeba przyznać, że możliwy wybór karty graficznej pomiędzy układami GeForce GTX 1050 Ti, GTX 1060 w wersji Max-Q i GTX 1070 Max-Q będzie satysfakcjonujący.

Jeżeli chodzi o dyski, producent również daje możliwość dobrania idealnej wersji laptopa. Firma HP przewidziała w tym przypadku różne warianty: SSD, HDD, SDD + HDD, a także konfigurację HDD z pamięcią Intel Optane.

Ponadto w laptopach HP OMEN 15 w wersji 2018 zastosowano system głośników stereo z technologią audio Bang & Olufsen oraz z oddzielnym wzmacniaczem, co zapewnić ma przyzwoitą jakość wydobywającego się dźwięku.

Na koniec warto dodać, że laptopy OMEN 15 (2018) od HP będą miały możliwość samodzielnej rozbudowy. Na takie czynności pozwoli specjalny panel umieszczony na spodzie obudowy.

Laptopy OMEN 15 mają być dostępne w Polsce już w sierpniu. Za najniższą wersję zapłacimy 3999 zł.

Foto

hp-omen-15-2018-grafika

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o