ASUS ZenBook S UX391 – piękny laptop w polskiej sprzedaży [Wideo]

0
 

Piękny, stylowy i ultra smukły laptop ZenBook S UX391 firmy Asus w polskiej sprzedaży. Laptop ten kosztuje dość dużo, pomimo braku dodatkowego układu graficznego.

No właśnie, skoro laptop Asus ZenBook S UX391 nie posiada dodatkowej karty graficznej to czemu kosztuje ponad 6 tysięcy złotych? Spróbujemy sobie na to pytanie odpowiedzieć.

Laptop z ekranem 13,3-cala Asus ZenBook S UX391 łączy wysoką mobilność, wydajność i wytrzymałość na poziomie klasy militarnej. Cała konstrukcja jest zgodna z wojskową klasą wytrzymałości MIL-STD-810G.

R E K L A M A

Nowy laptop może pochwalić się lekką, smukłą i metalową obudową co potwierdza specyfikacja: grubość wynosząca zaledwie 12,9 mm oraz waga, która wynosi 1 kg.

ZenBook S UX391 został wyposażony w innowacyjny zawias ErgoLift, który po otwarciu automatycznie pochyla klawiaturę pod kątem 5,5° dla zapewnienia maksymalnego komfortu podczas pisania. Maksymalny kąt otwarcia wynosi 145°.

Nie trudno też zauważyć, że wspomniany zawias poprawi cyrkulację powietrza, a także usprawni wydobywanie się dźwięku z głośników Harman Kardon…

Dotychczas wymienione powyżej funkcje i parametry można zaliczać do klasy premium, dlatego cena za Asusa ZenBook S UX391 jest dość duża. Powróćmy jeszcze do samego ekranu. Tu również znajdziemy matrycę najwyższej klasy. Laptop ten został wyposażony w dotykowy ekran Full HD, który został otoczony cienką ramką NanoEdge o szerokości 5,9 mm.

Asus zdołał upakować w obudowie procesor Intel Core i7-8550U, 16 GB RAM-u LPDDR3 2133 MHz oraz dysk SSD PCIe x4 o pojemności 512 GB.

Warto zwrócić uwagę na nowy system chłodzenia powietrzem. Wirnik został wykonany z polimerów ciekłokrystalicznych i umieszczony w specjalnie opracowanej, aerodynamicznej obudowie. Według firmy Asus nowe chłodzenie zapewnia temperaturę pracy nawet o 5°C niższą niż w poprzedniej generacji ZenBooków.

Wspomniana powyżej konfiguracja to najdroższa wersja nowego Asus Zenbooka S UX391. Nowy laptop dostępny jest w sklepie x-kom w cenie 6499 zł: przejdź do sklepu!

Foto

asus-zenbook-s-ux391-foto

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz