Asus ZenBook Pro 15 – to ciekawy laptop ze ScreenPadem [Wideo]

0
 

Asus ZenBook Pro 15 (UX580) to ładny i wydajny laptop. Kolejny jego atut to zastosowany ScreenPad zamiast zwyczajnego TouchPada…

Producent określa ScreenPada jako futurystyczne i nowatorskie rozwiązanie. Dzięki niemu praca na laptopie stanie się znacznie wydajniejsza, inteligentniejsza i wygodniejsza.

ScreenPad tak naprawdę łączy w sobie touchpada z pełnokolorowym 5,5-calowym Full HD ekranem dotykowym. Zapewni on wygodną interakcję z aplikacjami Windows oraz z dedykowanymi programami. Aktualnie są dostępne m.in. takie programy jak: Microsoft Word, Excel i PowerPoint. Producent zapewnił, że myśli o przygotowaniu innych aplikacji. Kolejnym ciekawym rozszerzeniem jest wtyczka ScreenPad YouTube Player dla przeglądarki Chrome., dzięki której sterowanie odtwarzaniem filmów w serwisie YouTube znajduje się bezpośrednio w zasięgu ręki użytkownika.

R E K L A M A

Laptop ZenBook Pro 15 (UX580) został wyposażony w 15-calowy ekran 4K UHD, procesor Intel oraz w kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti.

”Laptopy ZenBook Pro są napędzane procesorami Intel Core i9 (w maks. konfiguracji) z maks. 16 GB RAM, kartami graficznymi NVIDIA klasy gamingowej, a także najszybszymi dyskami SSD PCIe 3.0 x4.”

W nowych urządzeniach nie mogło zabraknąć także funkcji rozpoznawania twarzy czy też obsługi systemu usług głosowych Amazon Alexa. Każdy użytkownik laptopa będzie mógł zalogować się do systemu używając jedynie swojej twarzy i funkcji Windows Hello albo cieszyć się sterowaniem bez użycia rąk za pośrednictwem usługi rozpoznawania mowy Alexa…

Warto dodać, że na rynku sprzedaży – w tym również w Polsce – powinien ukazać się także model ASUS ZenBook Pro 14 UX480. Mniejsza wersja laptopa w porównaniu z ZenBook UX580 na pewno będzie zauważalnie tańsza.

 

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o