AMD Radeon Pro Vega 16 i 20 idealne dla cienkich laptopów [Wideo]

0
 

Firma AMD zaprezentowała wydajne układy graficzne Radeon Pro Vega 16 i Radeon Pro Vega 20. W pierwszej kolejności trafią do laptopów Apple MacBook Pro.

Nowe chipy świetnie spiszą się podczas grania, a także w pracy z profesjonalnymi aplikacjami. Sprawdźmy co takiego nowe układy od AMD mają do zaoferowania.

Niestety pełnej specyfikacji jeszcze nie poznaliśmy, ale wiadomo ile nowe układy posiadają procesorów strumieniowych, co jasno określa na co będzie stać nowe jednostki. A stać je powinno na wiele.

R E K L A M A

W układzie Radeon Pro Vega 16 znajdziemy ich aż 1024, a w jeszcze wydajniejszym układzie graficznym – AMD Radeon Pro Vega 20 – będzie ich łącznie 1280. Jeśli chodzi o stos pamięci – HBM2 – to najprawdopodobniej mówimy tu o zastosowaniu pamięci o pojemności 4 GB.

Najnowsze i gotowe już chipy AMD zobaczymy głównie w urządzeniach Apple MacBook Pro, które trafią do sprzedaży pod koniec listopada, choć mamy nadzieję, że AMD nadąży z produkcją tych mobilnych układów graficznych również i dla innych producentów sprzętu.

Na koniec zostawiamy Was z prezentacją wideo firmy AMD, którą znajdziecie w zakładce wideo.

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD / 4K

Polecane produkty

Dodaj komentarz