Niskoprofilowana klawiatura mechaniczna Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile [Wideo]

0
 

Firma Corsair wprowadziła już na rynek klawiaturę mechaniczną K70 RGB MK.2 Low Profile z niskoprofilowymi przełącznikami Cherry MX.

Nowa klawiatura jest dużo niższa niż większość konstrukcji mechanicznych co przekłada się na kilka cech, takich jak szybkość urządzenia, wysoka kultura pracy; podświetlenie posiada żywsze kolory.

Klawiatura Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile składa się ze 105 klawiszy i oferuje klawisze numeryczne, a także multimedialne. Producent udostępnił do sprzedaży dwa rodzaje przełączników: Cherry MX Red Low Profile (1,2 mm do punktu aktywacji) oraz Cherry MX Speed Low Profile (1 mm do punktu aktywacji). Niezależnie od wyboru nowe klawiatury firmy Corsair posiadają nieograniczony key rolloverem (NKRO) oraz anti-ghosting. Obudowa klawiatury została oczywiście wykonana ze szczotkowanego aluminium. W komplecie jest też odłączana podstawka pod nadgarstki o specjalnej gumowej fakturze, która zapobiega ślizganiu się dłoni.

R E K L A M A

Klawiatura waży swoje – 1,08 kg – co zapewni dobrą przyczepność z blatem biurka. Nowe wersje klawiatur z pewnością są sporo cichsze po zastosowaniu nowych przełączników, które to z kolei są aż o 11 milimetrów niższe od standardowych.

Producent podkreśla również, że dzięki niskoprofilowym klawiszom efekt podświetlenia jest jeszcze lepszy: klawisze są podświetlane jaśniejszym i żywszym kolorem.

Klawiatury z serii Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile to z pewnością świetne konstrukcje. W redakcji używamy wersji K70 Lux RGB i trzeba przyznać, że będziemy teraz patrzeć z zazdrością na omawianą klawiaturę. Jeśli jest wyższa kultura pracy, to chyba nie ma co się zastanawiać nad wyborem. Szkoda jednak, że klawiatury Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile nie posiadają tej samej podstawki pod nadgarstki, co klawiatury przez nas posiadane. Podstawka ta jest naszym zdaniem duża ładniejsza.

Na koniec spytacie zapewne, ile klawiatury Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile kosztują? Dużo, aż 799 złotych, ale klawiatury Corsair nas do tego przyzwyczaiły. Polecamy.

 

Foto

corsair-k70-rgb-mk2-low-profile-grafika

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o