Niskoprofilowana klawiatura mechaniczna Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile [Wideo]

Firma Corsair wprowadziła już na rynek klawiaturę mechaniczną K70 RGB MK.2 Low Profile z niskoprofilowymi przełącznikami Cherry MX.

Zapowiedź: klawiatura dla graczy - Roccat Vulcan - z przełącznikami Titan [Wideo]

Podczas targów Computex 2018 firma Roccat zaprezentowała nową klawiaturę dla graczy wyposażoną w również w nowe, autorskie przełączniki mechaniczne Titan.

Klawiatura ASUS ROG Strix Flare w sprzedaży

Klawiatura firmy Asus z serii ROG Strix Flare - ma wszystko co powinna posiadać dobra klawiatura przeznaczona dla wymagających graczy. A także wprowadza pewną nowość. Mechaniczne przełączniki Cherry MX, pełny anti-ghosting, podświetlenie RGB, klawisze multimedialne i odłączana podpórka pod nadgarstki to jednak nie wszystko.

Cherry prezentuje przełączniki MX Low Profile RGB

Niemiecka firma Cherry ogłosiła MX Low Profile RGB - niskoprofilowe przełączniki. Nowe przełączniki z pewnością znajdą zastosowanie nie tylko do notebooków, ale także do budowy niezwykle cienkich klawiatur z najwyższej półki.

Odświeżona wersja cichej klawiatury dla graczy: Razer BlackWidow Chroma V2 - w sprzedaży! [Wideo]

Firma Razer postanowiła poszerzyć swoją ofertę o nową wersję mechanicznej klawiatury BlackWidow Chroma. W roku 2010 miała premierę pierwsza wersja popularnej klawiatury, a w 2014 roku doczekaliśmy się wariantu z przełącznikami Razer Green i Razer Orange. Z kolei nowy model klawiatury Razer BlackWidow Chroma V2 dodaje kolejną opcję w postaci przełączników Razer Yellow. Kolejną wprowadzoną nowością jest też możliwość zastosowania podkładki pod nadgarstki oraz zastosowania przez producenta lepszego podświetlenia klawiatury.

Najnowsza wersja klawiatury dla graczy - Roccat: Suora - FX już dostępna w sprzedaży! [Specyfikacja, Wideo]

Klawiatura Roccat: Suora FX to nowa wersja klawiatury z rozbudowanym systemem podświetlenia. Ta nowa odmiana cenionej przez graczy konstrukcji została wyposażona w nowe efekty podświetlenia klawiszy. Cena za klawiaturę niestety również się zmieniła i nie należy do najniższych.

Dobra klawiatura dla graczy: ROCCAT Suora w niższej cenie! [Specyfikacja, Wideo]

Firma Roccat wprowadziła jakiś czas temu do swojej oferty klawiaturę mechaniczną Suora. W chwili obecnej można ją zakupić trochę taniej. Produkt ten powinien zainteresować graczy, którzy szukają też smukłej konstrukcji. Sprawdźmy co ma do zaoferowania klawiatura Roccat Suora.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok