Nvidia chwali się wydajnością GeForce’a RTX 2080

0

Według Nvidii karty graficzne GeForce RTX 2080 skierowane są do najbardziej wymagających graczy – układy te zapewnią świetną grafikę w 4K HDR przy minimum 60 klatkach na sekundę.

Przypomnijmy, że ważną nowością nowych układów z generacji Nvidia Turing są dodatkowe jednostki, które wspomagają działanie Ray Tracingu i uczenia maszynowego.

Każda karta graficzna z układem GeForce RTX 2080 zagwarantuje wspomniane co najmniej 60 kl./s we wszystkich nowych grach uruchomionych w jakości 4K z techniką HDR przy najwyższych ustawieniach graficznych.

R E K L A M A

W porównaniu ze starszym modelem GeForce GTX 1080, najnowszy układ GeForce RTX 2080 w większości gier uzyska około 35-60% lepsze osiągi. Z kolei przy aktywnej technice DLSS – czyli specjalnemu wygładzaniu krawędzi korzystającego z jednostek uczenia maszynowego różnica ta może być ponad 2-krotna.

I tak na przykład karta graficzna GeForce RTX 2080 zapewni w grze Battlefield 1 aż 84 fps, a w produkcji Call of Duty WWII – 93 fps. Trzeba przyznać, że wydajność nowych układów jest duża…

Polecane produkty

Dodaj komentarz