AMD zatrudnia nowych specjalistów w Radeon Technologies Group

0

W przekonaniu Lisy Su, Mike Rayfield i David Wang dobrze uzupełnią braki po odejściu Raja Koduriego.

Mike Rayfield zatrudniony został jako starszy wiceprezes i główny menedżer w Radeon Technologies Group, David Wang jako starszy wiceprezes ds. inżynierii. 

Pierwszy z Panów będzie się zajmował aspektami dotyczącymi strategii i zarządzania działem graficznym firmy AMD. Z kolei Pan David Wang będzie odpowiedzialny za aspekty inżynierii układów graficznych.

R E K L A M A

“Mike i David to liderzy branżowi, którzy wnoszą do firmy swoje doświadczenie oraz potwierdzone osiągnięcia na polu przyczyniania się do zyskownego rozwoju działalności, a także znakomite plany produktowe. Wkraczamy w 2018 rok z niewiarygodnym impetem naszego działu graficznego, który wprowadził w zeszłym roku kompletne portfolio kart graficznych dla rynków konsumenckiego, profesjonalnego oraz uczenia maszynowego. Z wiodącą rolą Mike’a i Davida jestem przekonana, że znaczenie technologii Radeon na gruncie gier, doznań oraz obliczeń będzie dalej rosło.” – powiedziała prezes i dyrektor generalna AMD, Dr. Lisa Su

Mike Rayfield przechodzi do AMD z firmy Micron Technology, gdzie był starszym wiceprezesem i głównym menedżerem działu Mobile Business Unit. Amerykanin pracował też w firmie Nvidia, gdzie prowadził zespół, który stworzył układy Tegra.

David Wang z kolei jest osobą z ponad 25-letnim doświadczeniem na polu rozwoju technologii graficznych oraz układów scalonych. Pracował on w firmie Synaptics, gdzie zajmował stanowisko starszego wiceprezesa działu Systems Silicon Engineering odpowiadając za rozwój systemów układów scalonych dla produktów Synaptics. Przypomnijmy, że jeszcze przed zatrudnieniem w Synaptics David Wang pracował już w AMD, jako wiceprezes korporacyjny był odpowiedzialny za rozwój układów typu SOC w tym układów graficznych, klasycznych procesorów i procesorów APU…

Polecane produkty

Dodaj komentarz