Tablet graficzny Wacom Cintiq 13HD w niższej cenie w przedsprzedaży [Wideo]

Cena tableta Wacom Cintiq 13HD wynosić ma 3999 zł, ale aktualnie cena jest obniżona o 7% do 3699 zł. Można zyskać jeszcze więcej - dodatkowe 700 zł.

TP-Link Archer C5400X - trzypasmowy, gigabitowy router dla graczy w sprzedaży

Firma TP-Link zaprezentowała swój pierwszy router przeznaczony dla graczy. Archer C5400X - trzypasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy MU-MIMO w polskiej sprzedaży.

AVerMedia Live Gamer 4K - karta dla wymagających - w sprzedaży [Specyfikacja, Wideo]

AVerMedia wprowadza do sprzedaży grabbera wideo GC573 Live Gamer 4K. Nagrywanie wideo w rozdzielczości 4K i 60 fps z HDR to naprawdę niemało.

Corsair przejmuje Elgato Gaming [Wideo]

Firma Corsair po przejęciu firmy Elgato Gaming, znanej z produkcji sprzętu do nagrywania i strumieniowania wideo, poszerza swoją linię produktów przeznaczoną dla graczy. Kwota transakcji nie została niestety ujawniona.

Tablety graficzne Wacom Intuos na 2018 rok już w sprzedaży [Specyfikacja]

Firma Wacom wprowadziła do szerokiej sprzedaży tablety graficzne z serii Intuos 2018. Nowa odsłona urządzeń wnosi sporo nowości. Przypomnijmy, że popularne tablety Wacom Intuos przeznaczone są dla początkujących artystów.

Grabber do streamowania w 4K - AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus [Specyfikacja]

Streamerzy często narzekają, że przy korzystaniu z grabbera przechwytywany obraz traci na jakości. Firma AVerMedia postanowiła wyjść użytkownikom naprzeciw i zaprezentowała przystawkę Live Gamer Portable 2 Plus. Jest to urządzenie przechwytujące, wspierające obraz w jakości 4K. Sprzęt zawiera tryb PC-Free, w którym streamer jest w stanie nagrywać materiał bezpośrednio na kartę microSD przez co komputer nie jest potrzebny. Co ciekawe -  grabber ten działa bez instalowania dodatkowych sterowników.

Firma HP przedstawia nową rodzinę drukarek LaserJet Pro!

HP wprowadza na rynek jedne z najtańszych drukarek laserowych w historii... Amerykańska firma Hawlett Packard zaprezentowała sześć nowych, czarnobiałych drukarek z serii LaserJet Pro. Nowe drukarki zaprojektowano z myślą o ludziach żyjących i funkcjonujących we współczesnym świecie - zostały wyposażone w funkcję łatwego drukowania ze smartfonów, tabletów i laptopów za pomocą Wi-Fi Direct i to bez konieczności uzyskania dostępu do firmowej sieci. Nowe modele drukarek to również najbardziej wydajne urządzenia w swojej klasie i wyróżniające się jeszcze większą szybkością druku.

Netgear Nighthawk X4S R7800: router o przepustowości 2,53 Gb/s już dostępny!

Firma Netgear poszerzyła ofertę o nowy router Wi-Fi AC2600. Model ten został odznaczony na targach CES 2016 nagrodą Innovations Awards - za szczególnie innowacyjne rozwiązania techniczne i jakościowe. Najnowszy Nighthawk to sprzęt przeznaczony do pracy w tzw. inteligentnym domu, w którym intensywnie korzysta się z najnowszych technologii połączeń bezprzewodowych, choć sam producent nazywa go routerem przeznaczonym dla graczy...

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok