Wentylatory SilentiumPC Sigma Pro Corona RGB 120 w sprzedaży [Specyfikacja, Wideo]

0
 

Polskie SilentiumPC wprowadza na rynek swój nowy zestaw wentylatorów Sigma Pro Corona RGB 120 KIT, które mogliśmy już spotkać w obudowie Armis AR7 TG RGB.

Piękna i pojemna obudowa z oknem: SilentiumPC Armis AR7 TG RGB w sprzedaży [Wideo] Piękna i pojemna obudowa z oknem: SilentiumPC Armis AR7 TG RGB w sprzedaży [Wideo]

Zestaw ten składa się z trzech 120-milimetrowych wentylatorów, które dzięki specjalnie wyprofilowanym łopatkom oraz zastosowaniu łożyska hydraulicznego HBS zapewniają dobrą kulturę pracy i wysoką wydajność. Do zestawu polski producent dołącza miniaturowy kontroler Nano RGB, który ułatwi kontrolę nad podświetleniem RGB LED składające się z 18 diod LED.

Wspomniany przed chwilą kontroler posiada kilkanaście predefiniowanych trybów działania: od stałego oświetlenia, poprzez tryby powolnej, stopniowej zmiany koloru czy też spokojnego oddychania, aż po agresywny stroboskop. Z kolei dodatkowy przycisk pozwoli przyśpieszyć lub spowolnić poszczególne efekty, a także wyłączyć całkowicie oświetlenie. To nie koniec.

R E K L A M A

Jakby tego było mało firma SilentiumPC umożliwiła jeszcze dwie metody zarządzania oświetleniem. Pierwsza, po podłączeniu do kontrolera Aurora Sync w obudowach z serii Armis TG RGB, umożliwia synchronizację oświetlenia m.in. z fabrycznie zainstalowanymi paskami LED. Druga pozwali na synchronizację oświetlenia z kompatybilną płytą główną, a także z kartą graficzną (ASRock RGB LED, Asus Aura, EVGA RGB oraz  MSI Mystic Light)

Cena zestawu SilentiumPC Sigma Pro Corona RGB 120 KIT składającego się z trzech wentylatorów Sigma Pro Corona RGB 120, z kontrolera Nano RGB i przejściówki wynosi 109 zł. Poniżej znajdziecie specyfikację.

 

Specyfikacja wentylatorów SilentiumPC Sigma Pro Corona RGB 120:

  • Wymiary: 120×120×25 mm
  • Liczba obrotów: 1500 ±10% RPM
  • Łożysko: hydrauliczne (HBS)
  • Przepływ powietrza: 56,6 m3/h
  • Napięcie: 12 V
  • Prąd: 0,15 A / LED: 0,30 A
  • Kultura pracy: 12,9 dB
  • Żywotność: 50,000 h

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o