Współpraca pomiędzy Samsungiem i Fujifilm poprawi jakość zdjęć

0

W smartfonach firmy Samsung pojawi się nowa odsłona technologii ISOCELL Plus, która ma za zadanie polepszyć nasze zdjęcia wykonane za pomocą telefonów.

Kilka lat temu Samsung zaprezentował ISOCELL, która znalazła zastosowanie w matrycach CMOS w wybranych urządzeniach mobilnych. Opinie na temat tej technologii bywają różne, a teraz dzięki współpracy z Fujifilm – według opinii Samsunga – przyniesie ona więcej zalet.

ISOCELL to technologia, która polega na wprowadzeniu fizycznej bariery pomiędzy sąsiadującymi pikselami w sensorze, dzięki czemu przeniki sygnału między nimi ulegają zmniejszeniu w stosunku do tradycyjnych rozwiązań. To wszystko ma wpłynąć na jeszcze lepsze odwzorowanie wyrazistych, nasyconych barw – także na lepszą pracę czujnika w słabym świetle.

R E K L A M A

Co przyniesie nowego technologia ISOCELL Plus? W tym wypadku metalowa bariera zostanie zastąpiona nowym i nieznanym dla nas innowacyjnym materiałem, ale rozwiązanie to ma wpłynąć na lepsze minimalizowanie strat optycznych i refleksów światła. Nowa technologia obu firm wzmocni również czułość o dodatkowe 15%.

Finalnie, ISOCELL Plus pozwoli na produkowanie matryc o jeszcze mniejszych pikselach i większej rozdzielczości – ponad 20 Mpix, bez strat pod względem możliwości i jakości generowanego obrazka.

Więcej na temat technologii ISOCELL Plus przeczytacie: tutaj!

Polecane produkty

Dodaj komentarz