Słuchawki Bose QuietComfort 35 II z obsługą asystenta Google – w sprzedaży [Wideo]

0
 

Nowa wersja słuchawek Bose QC35 to pierwsze na świecie słuchawki ze zintegrowaną obsługą asystenta Google.

W zasadzie poza jedną istotną wprowadzoną nowością słuchawki niczym się nie różnią od modelu Bose QuietComfort 35. Druga wersja słuchawek zapewnia tę samą zdolność redukcji szumów, identyczną jakość dźwięku oraz do 20 godzin pracy na baterii.

W tym samym miejscu zostały osadzone także przyciski funkcyjne, przypomnijmy, że regulacja poziomu dźwięku oraz przycisk wielofunkcyjny do odbierania połączeń i wywoływania Siri – znajdziemy na prawej muszli słuchawek.

R E K L A M A

Nowością jest przycisk funkcyjny na lewej muszli, który służy do łączenia się właśnie z asystentem Google. Wciśnięcie i przytrzymanie przycisku pozwoli skorzystać z pomocy asystenta bez sięgania po smartfona. Asystent pomoże zarządzać muzyką – uruchomi konkretną playlistę, odtworzy piosenkę ulubionego artysty, a także doda do kalendarza Google datę spotkania czy nawiąże połączenie głosowe z wybranym kontaktem.

Oczywiście przycisk funkcyjny umożliwi wywołanie asystenta Google w krajach, w których usługa ta jest dostępna. Na pozostałych rynkach przycisk pozwoli na regulację stopnia redukcji hałasu.

Bezprzewodowe słuchawki  Bose QC35 II dostępne w kolorze czarnym oraz srebrnym są już w sprzedaży. Cena za te bardzo fajne słuchawki wynosi 1699 złotych.

 

Foto

bose-qc35-2-foto

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o