Sterowniki AMD Radeon Pro Software Enterprise Edition 18.Q3

0

Firma AMD udostępniła najnowszą wersję sterowników Radeon Pro Software Enterprise przeznaczonych dla profesjonalnych kart graficznych Radeon Pro.

Najnowsza wersja, tj. 18.Q3 sterowników Enterprise Edition wprowadza kilka istotnych funkcji, a także przynosi wzrostów wydajności. Sprawdźmy najważniejsze nowości.

Została dodana możliwość zdalnej pracy, dzięki której można korzystać z potencjału stacji roboczych wyposażonych w karty AMD Radeon Pro WX 7100 czy WX 9100 w środowisku Citrix XenDesktop 7.15 z praktycznie dowolnego miejsca na świecie.

R E K L A M A

Technologia AMD MxGPU i sterownik AMD Radeon Pro Software od teraz pozwoli na korzystanie z renderowania w chmurze. Funkcję tą wykorzystamy w popularnych aplikacjach Maxon Cinema 4D i SOLIDWORKS używając wirtualizacji i rozszerzenia AMD Radeon ProRender.

Jeśli chodzi o  wspomnianą wydajność to w porównaniu do zeszłorocznego sterownika w najważniejszych zadaniach multimedialnych widać niemały postęp. Najnowsza wersja sterowników przynosi o 53% wyższą wydajność w Autodesk 3ds Max i o 51% w Autodesk Maya. Na wyższą wydajność można też liczyć przy projektowaniu w Siemens NX, tutaj wydajność wzrośnie o 33%.

Kolejną nowością, która zasługuje na uwagę jest również możliwość sterowania pracą wentylatora. Dzięki wbudowanemu narzędziu do kontroli obrotów można manualnie dostosować jego działanie do potrzeb i warunków – nawet 2-krotne zwiększenie mocy jego działania w porównaniu do ustawień domyślnych.

Pobierz: sterowniki Radeon Pro Software Enterprise Edition.

Polecane produkty

Dodaj komentarz