Sterowniki AMD Radeon Pro Software Enterprise Edition 18.Q3

Sterowniki AMD Radeon Pro Software Enterprise Edition 18.Q3

10/08/2018 0 przez Tomasz Filipski

Firma AMD udostępniła najnowszą wersję sterowników Radeon Pro Software Enterprise przeznaczonych dla profesjonalnych kart graficznych Radeon Pro.

Najnowsza wersja, tj. 18.Q3 sterowników Enterprise Edition wprowadza kilka istotnych funkcji, a także przynosi wzrostów wydajności. Sprawdźmy najważniejsze nowości.

Została dodana możliwość zdalnej pracy, dzięki której można korzystać z potencjału stacji roboczych wyposażonych w karty AMD Radeon Pro WX 7100 czy WX 9100 w środowisku Citrix XenDesktop 7.15 z praktycznie dowolnego miejsca na świecie.

R E K L A M A

Technologia AMD MxGPU i sterownik AMD Radeon Pro Software od teraz pozwoli na korzystanie z renderowania w chmurze. Funkcję tą wykorzystamy w popularnych aplikacjach Maxon Cinema 4D i SOLIDWORKS używając wirtualizacji i rozszerzenia AMD Radeon ProRender.

Jeśli chodzi o  wspomnianą wydajność to w porównaniu do zeszłorocznego sterownika w najważniejszych zadaniach multimedialnych widać niemały postęp. Najnowsza wersja sterowników przynosi o 53% wyższą wydajność w Autodesk 3ds Max i o 51% w Autodesk Maya. Na wyższą wydajność można też liczyć przy projektowaniu w Siemens NX, tutaj wydajność wzrośnie o 33%.

Kolejną nowością, która zasługuje na uwagę jest również możliwość sterowania pracą wentylatora. Dzięki wbudowanemu narzędziu do kontroli obrotów można manualnie dostosować jego działanie do potrzeb i warunków – nawet 2-krotne zwiększenie mocy jego działania w porównaniu do ustawień domyślnych.

Pobierz: sterowniki Radeon Pro Software Enterprise Edition.