Przyszła przeglądarka Microsoftu wykorzysta Chromium

Do trzech razy sztuka? Mieliśmy Internet Explorer, teraz Microsoft Edge, a w przyszłości jej kolejną i całkowicie nową przeglądarkę internetową Microsoftu.

Przeglądarka Firefox 63 z trybem picture-in-picture dla Androida

Twórcy przeglądarki Firefox 63 obiecują poprawę wydajności programu. Najciekawszą jednak zmianą jest dodany tryb picture-in-picture dla Androida.

Łatki na luki procesorów firmy Intel w Windows 10 w końcu bez strat w wydajności?

Na początku tego roku świat usłyszał o poważnych lukach w procesach zwanych Spectre i Meltdown. Jak wiemy łatki powodowały mniejszy albo większy spadek wydajności procesora.

Microsoft uśmierci komunikator Skype w wersji 7 - już w listopadzie

A jednak Microsoft chce zakończyć wsparcie dla klasycznego Skype'a. Gigant z Redmond poinformował, że popularny komunikator w wersji 7.0 zostanie wyłączony już w listopadzie.

Sterowniki AMD Radeon Pro Software Enterprise Edition 18.Q3

Firma AMD udostępniła najnowszą wersję sterowników Radeon Pro Software Enterprise przeznaczonych dla profesjonalnych kart graficznych Radeon Pro.

Skype na Androida z szyfrowaniem end-to-end

Nowa wersja dostępna jest już do pobrania. Microsoft udostępnił 25 lipca nową wersję komunikatora Skype. Najnowsza wersja wprowadza szyfrowanie wiadomości a także kilka poprawek.

Przeglądarka Google Chrome 68 - sprawdź wprowadzone nowości

Nowa wersja przeglądarki Chrome to przede wszystkim poprawki dotyczące bezpieczeństwa użytkowników, ale także większa wydajność.

Microsoft Teams już w bezpłatnej wersji

Aplikacja Microsoft Teams to wygodniejsza realizacja projektów i zapewnianie wygodnej komunikacji w zespołach. Darmowa wersja nie ma, jakby się mogło wydawać, dużo ograniczeń.

Microsoft przejmuje GitHub za 7,5 mld dolarów

Microsoft zakupił platformę dla programistów GitHub za 7,5 miliarda dolarów. Przejęcie ma zostać sfinalizowane do końca tego roku kalendarzowego. Co takiego Microsoft chce uzyskać dzięki zakupionej platformie?

Twórcy 3DMarka zmieniają nazwę firmy - z Futuremark na UL

Futuremark informuje, że zmienia nazwę na UL. Transformacja marki ma zakończyć się już 23 kwietnia bieżącego roku. Przedsiębiorstwo zapewniło, że użytkownicy ich programów tj, popularnych benchmarków: 3DMark i PCMark, nie odczują żadnych niedogodności wynikających z tego procesu.

Asystent głosowy Google w polskiej wersji językowej - jeszcze w tym roku

Google jeszcze w tym roku chce udostępnić swojego Asystenta w polskiej wersji językowej. Nie wszystkie jednak znane funkcje popularnego asystenta głosowego Google z angielskiej wersji będą dostępne od razu.

Messenger Lite zyskał wideorozmowy i nadal pozostał lekką aplikacją

Aplikacja Messenger Lite została już pobrana przez użytkowników ponad 100 miliony razy. Teraz czas na "nową" ważną funkcję. Facebook ogłosił, że Messenger Lite otrzymuje funkcje wideorozmów. Przypomnijmy, że do tej pory aplikacja ta oferowała jedynie rozmowy głosowe i tekstowe.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok