Wiedźmin 3: Dziki Gon - już ze wsparciem dla Xbox One X

okładka

Po dodanym wsparciu dla konsoli PS 4 Pro czas przyszedł na obsługę gry Wiedźmin 3 w 4K na Xbox One X.

Twórcy uaktualnienia sprawili wielką niespodziankę graczom konsoli Microsoftu, bowiem mówimy o wsparciu z HDR!

Autorzy przygotowali dwa tryby graficzne. W trybie 4K spodziewać można się obrazu w rozdzielczości 4K przy maksymalnie 30 klatkach na sekundę. W przypadku ekranu bez wsparcia 4K wykorzystana zostanie technologia supersamplingu. Z kolei w trybie Wydajności rozgrywka odbyć się może nawet w 60 klatkach na sekundę - dzięki skalowaniu dynamicznemu - minimalnie 1080p, maksymalnie 4K.

R E K L A M A

Inne wprowadzone zmiany:

  • wyższej jakości cienie
  • filtrowanie tekstur
  • efekty cieniowania (ambient occlusion)
  • tekstury wyższej rozdzielczości
  • Advertisement

"CD Projekt RED na potrzeby patcha przygotował dwa tryby: 4K i Performance Mode. "W trybie 4K gra i cała jej dodatkowa zawartość wyświetlana jest w rozdzielczości 4K, zawierając ulepszone cienie, funkcję ambient occlusion i filtrowanie tekstur, jak również tekstury o wyższej rozdzielczości i rozgrywkę w 30 fps. Zmiana na Performance Mode zapewni dynamiczne skalowanie rozdzielczości, wyświetlanie gry w rozdzielczości minimum 1080p, a maksymalnie w 4K, celując w rozgrywkę w 60 fps."

Podobna aktualizacja dla konsoli PlyStation 4 Pro pojawiła się już wcześniej i choć zabrakło w niej jednak HDR to wkrótce obsługa ta powinna się pojawić.

 

Udostępnij
Źródło: benchmark.pl, gram.pl

Wstecz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok