Sniper Elite 4 i Observer trafiają do katalogu Xbox Game Pass

Sniper Elite 4 i Observer trafiają do katalogu Xbox Game Pass

03/11/2018 0 przez Tomasz Filipski

Firma Microsoft w listopadzie poszerza swój katalog Xbox Game Pass łącznie o dziewięć nowych gier. Wydarzenie to ma też mocny polski akcent.

Naszym zdaniem najciekawszymi grami z listopadowej listy są oczywiście: Sniper Elite 4, która miała swoją premierę 27 lutego 2017 roku, a także polska gra Observer. Przypomnijmy, że obie gry uzyskały bardzo dobre oceny od recenzentów z całego świata.

Gra Sniper Elite 4 studia Rebellion według zapowiedzi twórców to największa i najlepsza część serii. Jak wspominaliśmy recenzje to potwierdzają. Obecnie średnia not oscyluje w granicy 80 procent dla wszystkich platform. Dokładnie oceny wynoszą odpowiednio: 78/100 dla PC, 77/100 dla wersji konsoli PS4 i 81/100 dla Xboksa One.

R E K L A M A

Sniper Elite 4: Premierowy zwiastun oraz wymagania sprzętowe Sniper Elite 4: Premierowy zwiastun oraz wymagania sprzętowe

Zapowiedź: Sniper Elite 4! [Zwiastun] Zapowiedź: Sniper Elite 4! [Zwiastun]

Nowe poniższe gry w usłudze Xbox Game Pass pojawią się w abonamencie w trakcie transmisji z wydarzenia Inside Xbox podczas X018, organizowanego w dniach 10-11 listopada.

  • Sniper Elite 4
  • Olli Olli 2XL
  • Sheltered
  • Rise and Shine
  • Grip – dostępna w dniu premiery – 6 listopada

Z kolei wspomniana polska gra Observer z 2017 roku przygotowana przez studio Bloober Team z Krakowa jest już w katalogu i również uzyskała świetne noty. Oceny wynoszą odpowiednio: 78/100 dla PC, 77/100 dla wersji konsoli PS4 i aż 86/100 dla Xboksa One.

Premiera polskiej gry Observer [Zwiastun] Premiera polskiej gry Observer [Zwiastun]

To nie koniec. Kolejnym polskim akcentem jest gra od Techland: Dead Island – Riptide Definitive Edition z 2016 r…

Pozostałe gry dodane do Xbox Game Pass w listopadzie 2018 to:

  • Hello Neighbor
  • Observer
  • Outlast
  • Dead Island: Riptide Definitive Edition

Na koniec przypomnijmy, że w katalogu Xbox Game Pass znajdziemy już ponad 150 gier i, że koszt abonamentu za usługę wynosi zaledwie 40 złotych za jeden miesiąc użytkowania.

Usługę Xbox Game Pass można też przetestować, korzystając z 14-dniowego okresu próbnego.

Zobacz także: