UPC Polska: W planach dekoder 4K, usługi mobilne, Horizon na Smart TV

okładka

Przez internetowy czat na platformie Społeczności UPC prezes UPC Polska odpowiadał na pytania abonentów.

Niestety dopiero w 2019 roku do UPC Polska zawita technologia 4K, usługi mobilne. Sprawdź plany na przyszłość największego operatora kablowego.

Na wspomnianym czacie polscy klienci UPC byli zainteresowani faktem kiedy lider kablowego rynku w Polsce mocniej wkroczy w świat nowych technologii, oferując m.in. dostęp do treści wyższej rozdzielczości. Poczytajmy.

R E K L A M A

"4K będzie dostępne na naszej następnej platformie, którą planujemy uruchomić w 2019 roku. W tej chwili uruchomiliśmy 4K w innych krajach i to jest początek drogi." - zapowiedział Frans - Willem de Kloet, prezes UPC.

Abonenci oczywiście zapytali również o dostęp do internetowych serwisów VOD za pośrednictwem dekoderów. Sprawdźmy czego się dowiedzieli.

"Wierzę, że rolą operatorów kablowych jest łączenie treści w najkorzystniejszych pakietach. Jestem przekonany, że serwisy takie jak Netflix i Showmax będą częścią naszej oferty." - stwierdził prezes UPC.

Operator pracuje także nad udostępnieniem - jeszcze w 2018 roku - aplikacji Horizon GO również w Smart TV oraz na platformy Android TV, Apple TV i Amazon Fire.

 

Udostępnij
Źródło: media2.pl

Wstecz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok