CES 2018: Sony tylko z jednym telewizorem Bravia OLED – AF8 [Wideo]

0
 

Na targach CES 2018 Sony m.in. zapowiada następcę telewizora Sony Bravia OLED – A1.

Producent stawia oczywiście na jakość obrazu, rozdzielczość 4K oraz na kompatybilność HDR, a także na wyjątkowo szerokie kąty widzenia

Sercem nowego telewizora ma być sprawdzony układ przetwarzania obrazu 4K HDR Processor X1 Extreme oraz Android TV. W serii AF8 pojawią się dwa panele: 55 i 65-calowe.

R E K L A M A

W modelu AF8 postawiono również na technologię Acoustic Surface, dzięki której dźwięk ma dobiegać wprost z powierzchni ekranu.

Z kolei 4K X-Reality Pro pozwoli na wyświetlanie obrazu na ekranie w doskonałej jakości niezależnie od źródła obrazu, a o odpowiedni kontrast i kolorystykę zadbać mają trzy formaty HDR: HDR10, HLG oraz Dolby Vision.

W nowej serii nie mogło zabraknąć również technologii: X-Motion Clarity, która służy do zapewnienia płynnego i wyraźnego obrazu dynamicznych akcji.

“Technologia ta wykorzystuje firmowe algorytmy lokalnego przyciemniania i zwiększania jasności diod LED w systemie podświetlenia, dzięki czemu steruje poziomem luminancji i optymalizuje czas emisji światła. W rezultacie obraz pozostaje płynny i wyraźny, a jego jasność praktycznie nie ulega zmniejszeniu.”

Foto

sony-ces-2018-af8-foto

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o