Nowe soundbary Samsung HW-N950 i HW-N850 klasy premium w sprzedaży

Soundbary Samsung HW-N950 i HW-N850 zostały stworzone we współpracy z inżynierami firmy Harman Kardon. Nowe telewizyjne grajki to wysokiej klasy urządzenia.

Telewizory dla graczy: Samsung Q7FN w sprzedaży [Wideo]

Dostępne w sklepach trzy modele telewizorów Samsung z serii Q7FN powinny zainteresować nie tylko graczy, ale także powinny sprawdzić się podczas oglądania filmów i seriali.

Bezprzewodowy Soundbar Samsung HW-NW700 Sound+ w sprzedaży [Specyfikacja]

Zapowiedziany podczas targów CES 2018 bezprzewodowy soundbar Samsung HW-NW700 Sound+ jest już dostępny w sprzedaży. Jak zapewnia producent, urządzenie to gra równie dobrze, jak wygląda.

Telewizory Philips z nagłośnieniem firmy Bowers & Wilkins już na IFA 2018

TP Vision nawiązuje współpracę z brytyjskim producentem Bowers & Wilkins. Jak twierdzi nowy partner, telewizory Philips i jego użytkownicy zyskają w przyszłości również czysty, dobrej jakości dźwięk.

NVIDIA SHIELD TV otrzymuje aktualizację do Androida 8.0 Oreo

Konsola Nvidia SHIELD TV doczekała się aktualizacji oprogramowania bazującego na systemie Android 8.0 Oreo. Sprawdźmy, co przynosi aktualizacja SHIELD Experience 7.0.

Telewizory Samsunga z aktualizacją dodającą obsługę FreeSync

Samsung udostępnił nową aktualizację oprogramowania dla niektórych telewizorów UHD, dzięki której urządzenia obsłużą technikę FreeSync. Konsolowi gracze mogą zacierać ręce.

Telewizory LG z asystentem AI ThinQ - po polsku [Wideo]

Wybrane telewizory LG zaoferują użytkownikom dostęp do sztucznej inteligencji (AI ThinQ) - możliwość sterowania urządzeniami głosowo. Nasz rodzimy język jest jednym z zaledwie dziesięciu obsługiwanych przez ThinQ firmy LG.

AMD FreeSync i HDMI VRR w telewizorach Samsunga

Wygląda na to, że to telewizory Samsunga będą idealne dla graczy? Tegoroczne modele telewizorów 4K - QLED, a także seria NU8000 -  Samsunga z VRR oraz z AMD FreeSync.

UPC Polska: W planach dekoder 4K, usługi mobilne, Horizon na Smart TV

Przez internetowy czat na platformie Społeczności UPC prezes UPC Polska odpowiadał na pytania abonentów. Niestety dopiero w 2019 roku do UPC Polska zawita technologia 4K, usługi mobilne. Sprawdź plany na przyszłość największego operatora kablowego.

CES 2018: Firma Creative zaprezentowała X-Fi Sonic Carrier

Targi CES 2018 przyniosły coś jeszcze ciekawego. To zestaw audio dla kinomanów firmy Creative. X-Fi Sonic Carrier - bo o nim mowa - był już prezentowany na CES w roku 2016 roku, ale jako wersja testowa.

CES 2018: Sony tylko z jednym telewizorem Bravia OLED - AF8 [Wideo]

Na targach CES 2018 Sony m.in. zapowiada następcę telewizora Sony Bravia OLED - A1. Producent stawia oczywiście na jakość obrazu, rozdzielczość 4K oraz na kompatybilność HDR, a także na wyjątkowo szerokie kąty widzenia

CES 2018: Dwa nowe telewizory OLED firmy Panasonic

Na tegorocznych targach CES firma Panasonic zapowiedziała dwa telewizory OLED na 2018 rok. Nowe modele z serii FZ950 i FZ800 wystąpią w wersjach 55- i 65-cala. W japońskiej ofercie pozostanie jeszcze zeszłoroczny 77-calowy EZ1000.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok