T-Mobile ułatwia uwierzytelnianie wprowadzając Mobile Connect

okładka

Operator T‑Mobile uruchomił uproszczoną metodę uwierzytelniania Mobile Connect.

Zamiast wprowadzania hasła, wystarczy, że użytkownik w miejscu loginu wpisze swój numer telefonu i wybierze Zaloguj się z Mobile Connect...

Z nowej możliwości uwierzytelniania, jaką daje Mobile Connect, mogą skorzystać Klienci T‑Mobile logujący się za pośrednictwem komputera do serwisu T‑Mobile granienaczekanie.pl.

Na jakiej zasadzie działa Mobile Connect? Po wciśnięciu wspomnianego przycisku Zaloguj się z Mobile Connect wyświetlony zostanie komunikat (tzw. push). Następnie jeśli użytkownik potwierdzi klikając np. w swoim smartfonie przycisk OK to nastąpi automatyczne odświeżenie strony i zalogowanie do serwisu.

R E K L A M A

W ten o to łatwy i prosty sposób użytkownicy będą mogli skorzystać z Mobile Connect przy logowaniu do serwisów internetowych, serwisów bankowych, a nawet autoryzować transakcje odchodząc od tradycyjnych rozwiązań opartych na jednorazowych hasłach SMS.

Dzięki możliwości ustawienia potwierdzania kodem PIN (jednym dla wszystkich serwisów) i zaawansowaniu technologicznemu usługa, gwarantuje wyższy komfort, a przede wszystkim wyższy poziom bezpieczeństwa niż popularne kody SMS-owe.

Użytkownik, który zdecyduje się na używanie Mobile Connect nie musi korzystać z usług internetowych operatora, nie musi też posiadać telefonu, który je obsługuje, ani nie musi mieć zainstalowanej specjalnej aplikacji. Wystarczy sama karta SIM od T-Mobile.

 

Udostępnij
Źródło: t-mobile.pl

Wstecz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok