T‑Mobile uruchamia pierwszą w Polsce sieć 5G

T‑Mobile Polska uruchomił w Polsce pierwszą w pełni funkcjonalną sieć mobilną 5G. Jej zasięg obecnie dostępny jest jedynie w centrum Warszawy.

UPC abonentom podkręca internet z 60 do 150 Mb/s - za darmo

Sieć UPC Polska podnosi prędkość internetu obecnym klientom. Szybszy internet został podniesiony wszystkim abonamentom usługi Fiber Power 60 Mb/s.

Nadchodząca usługa YouTube Music pokona konkurencję?

Wkrótce zostanie uruchomiona usługa strumieniowania muzyki YouTube Music. Sprawdź co będzie oferować nowa usługa Google. YouTube Music ma pozwolić Google rywalizować np. ze Spotify lepiej aniżeli Google Play Muzyka.

Niewidoczne reCAPTCHA prawie gotowe - to koniec z zbędnym klikaniem i zaznaczniem

Udowadnianie, że nie jest się robotem ma powoli, "po rocznej" zapowiedzi, odejść w zapomnienie. Google zapowiedziało nową wersję systemu reCAPTCHA. Trwają już testy nowego "niewidocznego" dla internautów systemu.

Samoaktualizujące się e-maile? Mała rewolucja dla branży e-commerce

Nowa technologia od samego Google umożliwi aktualizację informacji w wysłanym już e-mailu. Czeka nas mała rewolucja. Będzie to z pewnością ważna funkcja dla branży e-commerce i co ważne, dostępna dla wszystkich dostawców elektronicznej poczty.

Promocja Plusa na Walentynki 2018 - ważna tylko 14-15 lutego

50 procent więcej za doładowanie to walentynkowa promocja Plusa dla użytkowników usług na kartę. Z nowej promocji można skorzystać tylko dziś i jutro. W celu skorzystania z promocji należy doładować konto kwotą od 30 do 99 zł. Bonus nie przedłuża ważności konta.

Play: Do 2020 roku z własną, niezależną siecią niemal w całym kraju

Operator sieci komórkowej Play w poprzednim roku zakończył pierwszy etap z trzyletniego procesu inwestycyjnego. Play w roku 2017 wybudował 687 nadajników, a do 2020 r. operator ten będzie posiadał własną, niezależną sieć obejmującą cały kraj.

Virgin Mobile rozdaje na święta 3 GB internetu

Virgin Mobile wprowadził na rynek ciekawą promocję. Dzięki nowej promocji użytkownicy wirtualnego operatora telefonii komórkowej dostaną na okres 30 dni do 3 GB internetu za darmo. Sprawdź jak je aktywować.

Facebook Marketplace w Polsce

Facebook Marketplace niewiele różni się od OLX-a. Czy Allegro i OLX właśnie doczekały się poważnego konkurenta? Facebook Marketplace na świecie jest już dostępny od ponad roku, a teraz też i w Polsce.

Messenger pozwoli na przesyłanie zdjęć w lepszej jakości - 4K

Jeśli przeszkadzało Wam obniżenie rozdzielczości wysyłanych zdjęć to mamy dobre wieści. Do tej pory każde wysyłane zdjęcie w pełnej, dużej rozdzielczości w Messengerze było przesyłane w mniejszej rozdzielczości.

Do 2020 roku wszystkie polskie szkoły z internetem

W latach 2018 - 2020 rozpocznie się podłączenie polskich szkół do szybkiego internetu. Obecnie tylko kilka tysięcy szkół, spośród 30,5 tysięcy, jest w zasięgu sieci o przepustowości 100 Mb/s. Modernizacja i przyłączenie potrwa trzy lata.

T-Mobile ułatwia uwierzytelnianie wprowadzając Mobile Connect

Operator T‑Mobile uruchomił uproszczoną metodę uwierzytelniania Mobile Connect. Zamiast wprowadzania hasła, wystarczy, że użytkownik w miejscu loginu wpisze swój numer telefonu i wybierze Zaloguj się z Mobile Connect...

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok