Nowe karty pamięci Kingston Canvas – Select, Go! i React [Wideo]

0
 

Firma Kingston poszerza swój asortyment pamięci SD i kart microSD o nową serię kart pamięci o nazwie Canvas.

Seria zaoferuje trzy warianty kart pamięci SD oraz trzy warianty nośników microSD: Select, Go! i React.

“Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć nowe i ulepszone rozwiązania w dziedzinach przechowywania danych, które będą odpowiadały zmieniającym się potrzebom naszych klientów – mówi Valentina Vitolo, EMEA Flash Business Manager w Kingston. – Karty Flash Canvas są wytrzymałe, mają duże pojemności i gwarantują szybkie transfery danych, aby zawsze pozwolić uchwycić ważne wspomnienia.”

Nośniki Kingston Canvas Select mają być idealne do kręcenia filmów HD i do wykonywania zdjęć w najlepszych rozdzielczościach zarówno aparatami fotograficznymi, jak i smartfonami. Prędkości klasy 10 UHS-I1 sięgają nawet do 80MB/s odczytu. Karty SD Canvas Select są dostępne w pojemności do 128 GB, z kolei karty microSD do 256 GB.

R E K L A M A

Wariant kart pamięci kryjący się pod nazwą Kingston Canvas Go! przeznaczony został dla “filmowców w biegu”. Pozwalają one na filmowanie w rozdzielczości 1080p, a nawet w 4K na lustrzankach, dronach czy dynamicznych kamerach. Prędkości klasy 10 UHS-I U31 w tym przypadku sięgają nawet do 90 MB/s odczytu i 45 MB/s zapisu o pojemności do 512 GB dla SD oraz do 128 GB (microSD).

Ostatnie – najciekawsze nowe pamięci Kingstona z serii Canvas to React zostały zaprojektowane tak, aby zarejestrować obraz w 4K – przy prędkości klasy 10 UHS-I U31 sięgającej nawet do 100 MB/s odczytu i 80 MB/s zapisu. Karty SD Kingston Canvas React są dostępne do 256 GB pojemności oraz do 128GB dla microSD.

Karty Flash Canvas od Kingstona posiadają dożywotnią gwarancję i darmowe wsparcie techniczne.

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz