Nowe, ciekawe projektory Epson LightScene EV-100 [Wideo]

0
 

Epson podczas targów ISE 2018 w Amsterdamie zaprezentował nowy projektor LightScene EV-100.

Nowe urządzenie ma być pierwszym stawionym krokiem w kierunku całkiem nowych projektorów, które znajdą wiele zastosowań.

Projektor i oświetlenie punktowe w jednym – tak można nazwać projektory Epsona LightScene EV-100. Urządzenia te trafią do sprzedaży w białej i czarnej wersji kolorystycznej.

R E K L A M A

“LightScene EV-100 to dla firmy Epson pierwszy krok w kierunku całkiem nowych projektorów, a także świetne uzupełnienie naszej oferty laserowych rozwiązań wizualnych. Jestem bardzo zadowolony z konstrukcji, która jest stylowa i dyskretna, z zachowaniem wydajności, uniwersalności i niezawodności urządzenia.” – powiedział Jakub Łapiński z firmy Epson.

Projektor Epson LightScene EV-100 jest w stanie wyświetlać obraz o rozdzielczości WXGA, cechując się przy tym jasnością na poziomie 2000 lumenów, co powinno zapewnić wysoką czytelność obrazu prezentowanego także w nie najlepiej zaciemnionych pomieszczeniach.

Co ciekawe, urządzenie to może działać również jako oświetlenie punktowe do skupiania uwagi widzów i rzucać ruchome obrazy metodą mappingu na niewielkich przedmiotach.

Jak podaje producent projektory Epson LightScene EV-100 mogą pochwalić się 20 tysiącami godzin pracy bez konieczności wykonywania prac konserwacyjnych.

Foto

epson-lightscene-ev-100-foto

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz