Zobacz już odbytą konferencję ASUS ROG Computex 2018 na YouTube [Wideo]

0
 

Jeśli jesteś fanem serii produktów ROG (Republic of Gamers) firmy Asus to warto obejrzeć tą nagraną transmisję. Konferencja na Computex 2018 zapowiada ciekawe nowe produkty popularnej marki.

Na pokazie mogliśmy zobaczyć nową obudowę PC, myszkę i podkładkę, laptopy, zasilacz, chłodzenie wodne, słuchawki, router WiFi, a także smartfona – wszystko z serii ROG.

Asus na Computex 2018 pokazał i krótko omówił dość ciekawe produkty, my przedstawimy tylko kilka z nich, również krótko, bowiem na szerszą publikację przyjdzie jeszcze czas.

R E K L A M A

Tajwański producent przedstawił na targach m.in. – pierwszy na świecie 10-gigabitowy router Wi-Fi, model ROG Rapture GT-AX11000, a także pierwszego smartfona z serii ROG, którego można nazwać również mobilną konsolą.

Z kolei produkt – ROG Ryujin 360/240 jest pierwszym chłodzeniem ROG AIO i z pierwszą na świecie chłodnicą z wyświetlaczem OLED – 1,77-calowy OLED LiveDash wyświetla statystyki systemu w czasie rzeczywistym oraz spersonalizowane obrazy i GIF-y. Nie mogło również zabraknąć kompaktowego chłodzenia – ROG Ryuo 240/120 – również z wyświetlaczem OLED.

Ciekawie zapowiada się zasilacz: ROG Thor 1200W Platinum. To pierwszy zasilacz z serii ROG, wyposażony w 135 mm wentylator skrzydłowy z certyfikatem IP5X, z wyświetlaczem OLED Power Display i z japońskimi kondensatorami. Zasilacz o mocy 1200 W posiada również certyfikat 80 PLUS Platinum, 10-letnią gwarancję i Aura Sync do synchronizacji oświetlenia.

Asus zaprezentował również dwa wydajne laptopy. ROG Strix SCAR II Edition to zupełnie nowa wersja popularnego laptopa do gier dla esportowców, stworzonego wyłącznie dla gier FPS. Całkowicie nowy design zawiera dwa kontrastujące, szczotkowane wykończenia na całej pokrywie, nowy układ klawiatury. Drugi laptop to ROG Strix Hero II Edition stworzony dla graczy MOBA. Oba modele zostały wyposażone w pierwszy na świecie wyświetlacz o super wąskiej ramce z zegarem 144Hz z szybkim czasem odpowiedzi 3ms (GTG).

Na więcej informacji musicie chwilę poczekać, z pewnością wkrótce wszystkie nowości jeszcze omówimy. Na koniec udostępniamy materiał wideo – pełnej konferencji Asus z Computex 2018.

Transmisja

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz