Nie będzie stanowiska EA na targach E3 2016! W zamian nowa impreza: EA Play!

0
2

Electronic Arts zapowiedziało, że nie pojawi się, jak wcześniej to bywało, na targach E3.

Również nie odbędzie się konferencja prasowa na E3, jak to miało miejsce w poprzednich latach, nie odbędzie się. EA w zamian planuje przygotować konferencję, która odbędzie się dzień wcześniej – w niedzielę 12 czerwca 2016.

Co więcej, EA chce zorganizować własny konwent. Gracze będą mogli przyjść, pograć w gry od EA, zakupić pamiątki czy wziąć udział w konkursach. EA Play odbędzie się zarówno w Los Angeles jak i w Londynie. W Los Angeles impreza będzie odbywać się w dniach 12-14 czerwca, natomiast w Londynie EA Play potrwa jedynie jeden dzień – 12 czerwca.

R E K L A M A

Andrew Wilson wytłumaczył, dlaczego EA zdecydowało się na opuszczenie E3 i start własnej imprezy. Krótko mówiąc EA chciało w ten sposób zbliżyć się do graczy.

Electronic Arts poinformowało również, że jeszcze w tym roku fiskalnym (czyli do końca marca 2017 roku) pojawi się Mass Effect Andromeda, a także nowy Titanfall, gry która, według Andrewa Wilsona wygląda fantastycznie. EA wspomniało również o nowej grze z serii Battlefield – ta z kolei ukazać się ma jeszcze w tym roku w okresie zimowym, na święta.

Polecane produkty

Dodaj komentarz