E3 2018: EA Play – oglądaj dziś transmisję na żywo

0
4

Na EA Play 2018, które rozpocznie się dzisiaj już o godzinie 20:00, zobaczymy Battlefield V, Anthem, FIFA 19 oraz grę Madden NFL 19. Cała impreza odbędzie się w Kalifornii i potrwa do 11 czerwca.

Electronic Arts trzeci rok z rzędu wypisuje się z E3, aby  przeprowadzić własną imprezę, EA Play.  Dzisiejsza konferencja amerykańskiej firmy zademonstruje najważniejsze tytuły.

“EA PLAY to wydarzenie umożliwiające zbliżenie się do naszych produkcji i siebie nawzajem niezależnie od tego, czy ktoś przybywa osobiście, ogląda naszą transmisję w Internecie czy też przegląda materiały przygotowane przez Waszych ulubionych youtuberów i liderów społeczności. Chodzi o pokazanie Wam wczesnych wersji gier, wysłuchanie Waszych opinii i przede wszystkim – zapewnienie frajdy w wielu spośród największych produkcji na świecie. (…) Tegoroczna trzydniowa impreza zapewni więcej możliwości zagrania w nasze produkcje w Palladium, a do tego wielu spośród najpopularniejszych youtuberów świata zaprezentuje rozgrywkę we wczesnych wersjach gier, w tym przeprowadzi transmisje bezpośrednio z imprezy, które każdy może sobie obejrzeć w domu.”

Ponadto EA zapowiada kilka niespodzianek. Oczywiście gracze będący fizycznie na EA Play 2018 będą mogli także osobiście wypróbować różne tytuły – tradycyjnie.

R E K L A M A

Transmisję z dzisiejszego pokazu EA Play możecie oglądać na YouTubie, Twitchu i Facebooku, a także i u nas.

{tab=transmisja}

https://www.youtube.com/watch?v=qw16v3oGXso

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz