Zwiastun premierowy gry Strange Brigade oraz pierwsze recenzje

0
 

Odpowiedzialne za debiutującą grę Strange Brigade, studio Rebellion powinno być zadowolone, bowiem ich produkcja zbiera całkiem niezłe oceny.

Zanim napiszemy co nie co o recenzjach znalezionych w sieci i ich ocenach to najpierw poczytajmy coś o samej grze.

Gra Strange Brigade to strzelanina TPP, której akcja toczy się w latach trzydziestych XX wieku, zadaniem graczy będzie zbadać sekrety skrywane przez pozostałości po dawnych cywilizacjach. Spytacie pewnie do czego posłuży nam broń palna? Okazuje się, że wspomnianych miejsc bronić będą różnej maści szkieletory i inni mitologiczni oponenci wskrzeszeni przez Seteki – egipską królową czarownicę. I choć gra stawia na kooperację z innymi graczami to twórcy przewidzieli również tą samą zabawę w pojedynkę, co cieszy. Platformą docelową gry są komputery PC oraz konsole Xbox One a także PlayStation 4. To tak w skrócie. Więcej dowiecie się ze zwiastuna premierowego.

R E K L A M A

No dobrze, czas przyjrzeć się pierwszym wybranym przez nas serwisowym ocenom gry Strange Brigade:

  • DualShockers – 75/100
  • Everyeye.it – 75/100
  • Gram.pl – 84/100
  • IGN – 75/100
  • Wccftech – 80/100

Jak widać gra ta uzyskuje całkiem niezłe oceny. Oczywiście są też słabsze, jak i dużo lepsze sięgające nawet 90 punktów na sto możliwych. My jednak wybraliśmy te najbardziej rzeczowe.

I tak na przykład, polski serwis o grach komputerowych gram.pl – zachwala tą produkcję m.in. za ogromną frajdę podczas zabawy, która trwa około 12-godzin i za zero problemów technicznych co w dzisiejszych czasach zdarza się dość rzadko.

Z minusów można wymienić niekiedy nużącą eliminację hordy przeciwników a także fabułę, która jednak mogła być trochę lepiej przemyślana.

Gra Strange Brigade dostępna jest na platformie Steam. Dajcie znać czy mieliście już styczność z grą, czy Waszym zdaniem warta jest wydania złamanego grosza…

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz