Zwiastun pierwszego dodatku The Forge dla Shadow of the Tomb Raider

0
 

Twórcy gry Shadow of the Tomb Raider zapowiedzieli comiesięczne nowe dodatki. The Forge to pierwsze DLC z siedmiu rozszerzeń.

Dodatek ten miał premierę wczoraj, a kilka nowości możecie zobaczyć na jego krótkim zwiastunie. Opiszmy teraz co wiemy o rozszerzeniu The Forge.

Pierwsze rozszerzenie do gry Shadow of the Tomb Raider przeniesie nas do starożytnej kuźni w regionie Kuwaq Yaku upadłych bóstw i wplącze w historię pełnej sekretów. Nową przygodę będziemy mogli przejść zarówno samemu, jak i w trybie kooperacji.

R E K L A M A

Dodatek ten przynosi także dodatkowe tryby rozgrywki: Score Attack i Time Attack. Ten pierwszy polega na zdobywaniu punktów, drugi zaś polega na pokonaniu grobowca w jak najszybszym czasie. Za zakończenie zadań twórcy oczywiście przygotowali nagrody: otrzymamy umiejętność Grenadiera, strój Brocken oraz broń Umbrage 3-80.

Dodatek The Forge nie jest drogi i oczywiście wymaga podstawowej gry. Koszt rozszerzenia to 4,99 $.

Na koniec przypomnijmy, że premiera gry Shadow of the Tomb Raider odbyła się 14 września 2018, a platformą docelową są komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o