Zwiastun kampanii dla pojedynczego gracza Battlefield V

0
 

EA i studio DICE udostępniło oficjalny zwiastun kampanii przeznaczonej dla jednego gracza występującej w grze Battlefield V. Kampania single player o ciekawej nazwie Opowieści Wojenne przedstawi losy kilku postaci.

Co ciekawe gracze pokierują bohaterami w różnych zakątkach świata. Taki zabieg może nie wszystkim przypadnie do gustu, ale przynajmniej nie zabraknie – po zakupie gry – tej dodatkowej formy rozgrywki, której z kolei brakuje w najnowszej produkcji Call of Duty: Black Ops 4.

W chwili premiery Battlefield V gracze otrzymają dostęp do trzech z czterech kampanii: “Nordlys”, “Bez chorągwi” i “Tyraliera”. Czwarty zestaw misji “Ostatni Tygrys”, dzięki któremu zasiądziemy za sterami potężnego czołgu Tygrys I, ma zostać udostępniony w grudniu 2018 r.

R E K L A M A

“Odkryj nieopowiedziane historie z II wojny światowej w jednoosobowym trybie Opowieści Wojennych w Battlefield V. Walcz z niemiecką okupacją Norwegii w „Nordlys”, dokonuj sabotażu na tyłach wroga jako nietypowy angielski żołnierz w „Bez chorągwi”, walcz za nigdy niewidziany dom w „Tyralierze” i dołącz do załogi Tygrysa I, która kwestionuje sens walki, w „Ostatnim Tygrysie” (dostępne w grudniu).”

Premiera gry Battlefield V została zaplanowana już na 20 listopada bieżącego roku i ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Czy będzie grą interesującą? Myślimy, że w jakimś stopniu na pewno.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o