Zwiastun gry World War 3 z okazji premiery w programie Early Access

0
 

Zobacz bardzo dobry, ponad dwuminutowy zwiastun premierowy World War 3 z okazji premiery w programie Early Access. Koszt produkcji polskiej gry zwrócił się już całkowicie.

Zgodnie z zapowiedzią gra World War 3 przygotowana przez polskie studio The Farm 51 zadebiutowała w programie wczesnego dostępu na platformie Steam. Nie obyło się jednak bez problemów, ale mimo to gra rozchodzi się jak świeże bułeczki.

Wiadomo, że w ciągu kilku dni od debiutu gry na Steamie sięgnęło po grę aż 100 tysięcy użytkowników. Obecnie wiadomo, że zadowolonych lub tych narzekających na grę przybywa i jest ich ponad 300 tysięcy..

R E K L A M A

No właśnie, gra World War 3 zadebiutowała, ale nie bez problemów. Tuż po premierze wystąpiło wiele błędów, które m.in. całkowicie zablokowały rozgrywkę. Gracze słusznie narzekają także na optymalizację, ale polskie studio z pewnością załata swój popularny i dochodowy projekt.

Przypomnijmy, że o tej polskiej produkcji już pisaliśmy w poprzednich newsach. Dziś tylko życzymy udanego zakupu na Steamie – gra kosztuje 99,99 zł – później cena gry wzrośnie. Na koniec nie zapomnijcie obejrzeć premierowego trailera.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o