Zobacz zwiastun dodatku Fortune Island do Forza Horizon 4

0
 

Dodatek Fortune Island dla gry Forza Horizon 4 przynosi nowe trasy, nowe samochody i ciekawe efekty pogodowe – premiera została zaplanowana na 13 grudnia 2019 r.

Przypomnijmy, że najnowsza odsłona Forzy Horizon została bardzo ciepło przyjęta przez graczy i recenzentów. Średnia ocen gry jest naprawdę wysoka niezależnie od wybranej platformy. W grze Forza Horizon 4 znajdziemy łącznie ponad 450 aut i pięknie odwzorowane bezdroża Wielkiej Brytanii. Za grę odpowiada studio Playground Games, które przygotowało oczywiście tryb single jak i tryb multiplayer.

Dodatek do podstawki wchodzi w skład pakietów Forza Horizon 4 Expansions Bundle, a także Forza Horizon 4 Ultimate Edition i Forza Horizon 4 Ultimate Add-Ons Bundle. Co takiego nowego dodatek ten wprowadza do gry, poczytajmy.

R E K L A M A

Pierwszy dodatek do gry przynosi do zdobycia łącznie nowych 24 osiągnięć i 500 punktów wyników gracza…

“Rzuć wyzwanie fortunie w ramach najniebezpieczniejszego dodatku w historii Horizon! Przemierzaj bezdroża, staw czoła burzom z błyskawicami i pokonuj zdradliwe drogi, aby odnaleźć ukryty skarb. Wyrusz na nową kampanię, rozwiąż zagadki w poszukiwaniu skarbów i wytyczaj swój własny szlak podczas nowych pionierskich pokazówek.”

Ponadto, rozszerzenie Fortune Island wprowadzi do gry także dodatkowych 10 nowych pojazdów. Twórcy już jutro udostępnią m.in. Lamborghini Urus z 2019 roku, Ram Rebel TRX Concept z 2017 roku a także BMW M5 z 2018 roku.

Niestety informujemy, że nie można zakupić samego dodatku oddzielnie; przypomnijmy jeszcze, że najniższa cena – samego zestawu rozszerzeń do gry Forza Horizon 4 – wynosi 149,99 zł… To co, oglądamy zwiastun?

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o