Zobacz dwa zwiastuny Just Cause 4 – jeden z polskimi napisami

0
 

Przypominamy, że produkcja Just Cause 4 trafi do sprzedaży już 4 grudnia 2018 oku. Obejrzyjcie z polskimi napisami zwiastun fabularny oraz dynamiczny trailer-gameplay.

Naszym zdaniem oba materiały wideo nagrane w rozdzielczości Full HD prezentują się lepiej od tego zaprezentowanego na Gamescomie 2018 dając nadzieję, że nie powinniśmy przechodzić obojętnie obok tej gry.

Owszem, ktoś może rzec, że to tylko nowe pokazane urywki z gry, a produkcja się przecież nie zmieniła… I ma rację, ale mimo wszystko Just Cause 4 może być całkiem fajną grą, w sam raz na rozluźnienie i święta Bożego Narodzenia. Tytuł ten zapewni z pewnością wiele dynamicznej akcji…

R E K L A M A

W Just Cause 4 nie zabraknie dużej dawki eksplozji. Ponadto znajdziemy w niej również więcej terenów do zwiedzenia, a także więcej przygotowanych pojazdów i broni przez twórców gry. To nie koniec.

“Just Cause 4 to nowy, pełen adrenaliny rozdział przygód agenta Rico Rodrigueza. Po wylądowaniu w Solís, gdzie zamierza wyjaśnić okoliczności śmierci swojego ojca, Rico musi stawić czoła ekstremalnym zjawiskom pogodowym i prywatnej armii zwanej Czarną Ręką, na której czele stoi bezwzględna Gabriela. To najtrudniejsza z dotychczasowych misji Rica. Nadchodzi burza – jesteście gotowi rozgromić wrogów?”

Twórcy obiecują oczywiście ulepszenia: lepszą fabułę, lepsze sterowanie pojazdami oraz ulepszoną sztuczną inteligencję przeciwników.

Gra Just Cause 4 zadebiutuje już na początku grudnia na PC i konsolach PS4 oraz Xbox One.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o