Zbiórka na Wasteland 3 ruszyła pełną parą! Zobacz świetny gameplay trailer!

0
 

Studio InXile Entertainment ruszyło już ze zbiórką na Wasteland 3 na stronie Fig – celem jest zgromadzenie kwoty 2,75 miliona dolarów!

Zbiórka potrwa aż do 4 listopada 2016 roku, ale wszystko wskazuje na to, że suma ta zostanie zebrana dużo wcześniej, bowiem w momencie pisania newsa udało się już zgromadzić ponad połowę żądanej kwoty.

Ci, którzy chcą wesprzeć twórców, a jednocześnie zarezerwować sobie egzemplarz gry, mogą dorzucić parę dolarów na Fig. Najmniej można wpłacić dwa dolary, zyskując sobie wdzięczność twórców oraz oczywiście samych graczy. Z kolei na cyfrowy egzemplarz Wasteland 3 trzeba już trochę więcej pieniędzy – 33 dolary.

R E K L A M A

Za dodatkowe 22 dolary można z kolei zgarnąć dwa cyfrowe egzemplarze – dla siebie i przyjaciela. Każdy posiadacz wersji cyfrowej będzie mógł również wziąć udział w beta-testach, gdy gra ukaże się na Steam w wersji Early Access.

Pysznie, nie?! Strona zbiórki: tutaj!

Na koniec przypomnijmy, że platformą docelową tego świetnego erpega jest: PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Więcej o Wasteland 3 możecie poczytać w pierwszym newsie – zapowiedzi – link znajdziecie poniżej.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o