Zapowiedź: Scavengers – strzelaniny od twórców Halo, Battlefielda i wielu innych gier [Wideo]

0
 

Ekipa z Midwinter Entertainment zaprezentowała swój pierwszy tytuł – grę Scavengers – sieciowej strzelanki TPP.

Tytuł ten ma być ambitną produkcją, która przeniesie graczy do postapokaliptycznego i skutego lodem świata.

Całe nowo powstałe studio składa się z utalentowanych ludzi, którzy pracowali między innymi nad grami: Halo, Battlefield 1, Battlefield 4, Battlefield 3, Star Wars: Battlefront, Call of Duty: WWII, Counter-Strike czy Gears of War 4. Twórcy już podzielili się z graczami materiałem wideo, garścią klimatycznych szkiców koncepcyjnych, a także istotnymi informacji.

R E K L A M A

W niegościnnym i otwartym dla graczy świecie produkcji Scavengers gracze ujrzą trzy zwaśnione frakcje: Scourge – zmutowanych zwierząt – ludzi zrzeszonych pod nazwą Outlanders oraz Salient będących istotami kontrolowanymi przez zaawansowaną sztuczną inteligencję.

W trakcie rozgrywki gracze będą tworzyć czteroosobowe oddziały bądź dołączą do już istniejących drużyn. Zmagania toczyć się mają w trzech fazach. Pierwsza faza polega na zwiadzie, planowaniu kolejnych posunięć i zdobywaniu niezbędnych surowców oraz elementów ekwipunku. Drugi etap to polowanie na przeciwników. Ostatnim etapem będzie znalezienie i obrona specjalnych stref, z których można się ewakuować.

Gra Scavengers wykorzysta technologię SpatialOS, dzięki której część najbardziej zaawansowanych obliczeń związanych z funkcjonowaniem przedstawionego świata odbędzie się w chmurze…

Co uważacie o tym tytule? Naszym zdaniem zapowiada się całkiem, całkiem fajnie.

Foto

scavengers-grafika-1

scavengers-grafika-2

scavengers-grafika-3

scavengers-grafika-4

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz