Zapowiedź niesamowitych przeżyć z grą Anthem na EA Play 2018 [Zwiastun]

0
 

Już za kilka dni będziemy mieli okazję zobaczyć sporo nowych materiałów z gry Anthem. Choć czekamy na tegoroczne targi E3 2018, to warto przypomnieć, że na EA Play tez będzie ciekawie.

Amerykańskie studio BioWare wraz z EA w końcu pokaże coś świeżego z tego świetnie zapowiadającego się tytułu. Jest też krótka, ale fajna zajawka wideo z okazji EA Play 2018.

“EA PLAY to wydarzenie umożliwiające zbliżenie się do naszych produkcji i siebie nawzajem niezależnie od tego, czy ktoś przybywa osobiście, ogląda naszą transmisję w Internecie czy też przegląda materiały przygotowane przez Waszych ulubionych youtuberów i liderów społeczności. Chodzi o pokazanie Wam wczesnych wersji gier, wysłuchanie Waszych opinii i przede wszystkim – zapewnienie frajdy w wielu spośród największych produkcji na świecie. (…) Tegoroczna trzydniowa impreza zapewni więcej możliwości zagrania w nasze produkcje w Palladium, a do tego wielu spośród najpopularniejszych youtuberów świata zaprezentuje rozgrywkę we wczesnych wersjach gier, w tym przeprowadzi transmisje bezpośrednio z imprezy, które każdy może sobie obejrzeć w domu.”

Na EA Play 2018 zobaczymy nowy zwiastun oraz gameplay, które przybliżać będą świat gry oraz mechanikę walk.

R E K L A M A

Przypominamy, iż gra z gatunku Action RPG – Anthem – powstaje z myślą o PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera została zaplanowana na rok 2019.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz