Zapowiedź i pierwszy zwiastun gry WRC 8

0
 

Gra WRC 8 w porównaniu z poprzednią częścią z 2017 roku ma posiadać lepszą oprawę graficzną, realistyczniejszy model jazdy oraz ma być bardziej wymagająca.

Wydawca Bigben Interactive oficjalnie zapowiedział grę WRC 8, a za wyścigi te odpowiada studio Kylotonn Games. Twórcy poinformowali o kilku nowościach, o których zaraz sobie poczytamy.

Po pierwsze zmiany zaszły w środowisku otoczenia – teraz przy zmiennych warunkach pogodowych jak deszcz, śnieg, a nawet gradobicie będą one miały duży wpływ na rozgrywkę.

R E K L A M A

Po drugie dzięki oficjalnej licencji z Rajdowych mistrzostw świata 2019 możemy liczyć, że w WRC 8 uzyskamy dostęp do 50 ekip, 14 rajdów i ponad 100 odcinków specjalnych.

Jeśli chodzi o tryb dla pojedynczego gracza, twórcy przygotują niedostępne wcześniej wyzwania, a z kolei w zmaganiach wieloosobowych nie zabraknie trybu eSports WRC.

Pewnie chcielibyście obejrzeć już zwiastun, dlatego na koniec napiszmy kiedy gra WRC 8 powinna się pojawić w sprzedaży. Tytuł zmierza na PC oraz na konsole PlayStation 4 i na Xbox One, ale także na Nintendo Switch. Data premiery WRC 8 nie została jeszcze w pełni podana, ale wiemy, że powinniśmy się jej spodziewać już we wrześniu 2019 r.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o