Zapowiedź: Gra Project CARS 2 już oficjalnie! [Trailer]

0
 

Gra Project CARS 2 ma być przede wszystkim udoskonaleniem tego wszystkiego, czego mogło zabraknąć w jedynce.

Premiera „najbardziej autentycznego i wymagającego symulatora” Slightly Mad Studios ma odbyć się jeszcze w tym roku. Co zaoferuje? Spodziewajcie się zmian w trybie kariery, bardziej rozbudowanych opcji wieloosobowych, a ponadto sporej paczki nowości – w tym poprawionego sterowania na gamepadach, lepszej symulacji zużycia opon, większego nacisku na efekty pogodowe oraz zróżnicowanego podłoża, w tym takie jak lód.

Kontynuacja udanego samochodowego symulatora pozwoli nam pograć w pojedynkę oraz ze znajomymi i z nieznajomymi w sieci. Jak już wspominaliśmy ekipa z Slightly Mad Studios planuje postawić na jeszcze większy realizm, także możemy liczyć nie tylko na dobre wyścigi, ale również na ładną oprawę wizualną czy też efekty pogodowe z cyklem dobowym – mające wpływ na jazdę.

R E K L A M A

“Jesteśmy podekscytowani ogromnymi postępami, jakich dokonaliśmy w zakresie fizyki i systemu pogodowego. Project CARS 2 to najbardziej autentyczny i wciągający symulator, jaki dotąd stworzyliśmy.” – chwalą się twórcy.

Ponadto w grze Project CARS 2 zostanie oddanych nam w nasze ręce ponad 170 licencjonowanych samochodów znanych marek, reprezentujących różne kategorie. Jeździć nimi będziemy mogli po przeszło 60 trasach ulokowanych w różnych częściach świata.

Gra Project CARS 2 ma zadebiutować pod koniec roku 2017 i ukazać się na PC, PlayStation 4, Xbox One. Gra już w dniu premiery ma też być kompatybilna z goglami VR.

Obejrzyjcie pierwszy zwiastun…

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD i 4K

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o