Zapowiedź: Get Even – polska strzelanina od The Farm 51 zadebiutuje w maju 2017 [Trailer]

0
 

Najnowsza strzelanina polskiego studia The Farm 51 gra Get Even zadebiutuje w sklepach już pod koniec maja.

Po raz pierwszy o grze Get Even mogliśmy usłyszeć na przełomie lat 2013 i 2014, kiedy to gliwickie studio The Farm 51 – mające na koncie gry NecroVision, Deadfall Adventures – zapowiedziało swoją nową grę. Najnowsze dzieło miało wyróżniać się z dostępnych gier na rynku fotorealistyczną grafiką, uzyskaną dzięki technologii skanowania rzeczywistych obiektów i lokacji.

Gra miała ukazać się już w 2015 roku i przynieść ze sobą nową jakość w dziedzinie komputerowych strzelanin. Jednak data premiery została przesunięta, a w 2015 roku The Farm 51 ogłosiło, że wydawcą gry Get Even będzie Bandai Namco Entertainment Europe.

R E K L A M A

Polskie studio The Farm 51 zapewnia, iż prace nad omawianą strzelanką idą zgodnie z planami i są już właściwie na ukończeniu. Ponadto planowanych jest 10-11 wersji językowych. Jednocześnie informujemy, że znany jest od jakiegoś czasu budżet gry – 3 mln euro, a niemal całą sumę wyłożył globalny wydawca i dystrybutor, firma Bandai Namco.

Co jeszcze wiemy o grze, o fabule? Poczytajmy. Gra Get Even to gra FPP, łącząca elementy strzelanki, gry przygodowej i psychologicznego horroru, jednakże wiele większy nacisk położony został na kwestie odkrywania złożonej, skomplikowanej fabuły. A pro po fabuły, ta zapowiada się dość ciężka i klimatyczna. Jeśli macie mocne nerwy i chcecie się w niej zanurzyć – udostępniamy Wam poniżej syty jej opis…

W Get Even gracze wcielą się w mężczyznę o nazwisku Cole Black, prywatnego detektywa. Pewnego dnia nasz bohater budzi się w starym, zdewastowanym szpitalu psychiatrycznym, a jedyne, co może sobie przypomnieć, to nieudana próba uratowania młodej dziewczyny, do której piersi przymocowano ładunek wybuchowy. Aby odzyskać pamięć i zrozumieć tajemnice swojej przeszłości, detektyw musi wyruszyć w podróż wewnątrz własnego umysłu. Jest to możliwe dzięki urządzeniu przypominającemu hełm wirtualnej rzeczywistości, które może odczytać wspomnienia użytkownika i umożliwić mu przeżycie ich jeszcze raz. Instruowany przez swojego porywacza, tajemniczego Reda, nasz bohater zanurza się w przeszłość, starając się oddzielić prawdę od kłamstwa, faktyczne wspomnienia od zwodniczych wizji… Black musi się spieszyć, zanim sam straci poczucie rzeczywistości i podzieli los innych więźniów Reda…

Polska gra Get Even trafi na PC oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One 26 maja 2017 roku.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o