Wkrótce: Edge of Chaos – piękny RTS – na Kickstarterze [Zwiastun]

0
 

Niewielkie studio Purgatory składające się ze zlepku pracowników z całego świata pracuje nad strategią czasu rzeczywistego Edge of Chaos.

Wygląda na to, że ich omawiana gra to najlepiej zapowiadający się RTS na rok 2019 r. Twórcy obiecują wiele, ale ich słowa napawają nas wielkim optymizmem. Edge of Chaos powstaje na silniku Unreal Engine 4 i wygląda bardzo ładnie. Na razie pierwszy zwiastun to prezentacja tylko ładnych animowanych lokacji / świata fantasy gry. Koniecznie go obejrzyjcie.

Wkrótce wspomniane Purgatory zamierza wystartować z kampanią crowdfundingową na Kickstarterze – o czym, w swoim czasie, z pewnością poinformujemy. Teraz jednak sprawdźmy co już wiadomo o samej grze.

R E K L A M A

Edge of Chaos ma zaoferować dostęp do trzech grywalnych frakcji – twórcy uwielbiają Warcrafta, więc nie zabraknie w grze Ludzi, Orków, ale również barbarzyńskich ludów.

“Gra czerpie w dużej mierze ze średniowiecznej historii i folkloru, a także anglosaskich i celtyckich mitów , przesądów i dzieł literackich, takich jak Beowulf.”

Zapowiada się pysznie. Wiadomo też już, ile potrwa romans gracza z tą produkcją w kampanii single player: 40 godzin – nie dużo, nie mało, może i w sam raz – zobaczymy…

Produkcja ta ma również być naszpikowana niezłą grafiką, ma zawierać pełną fizykę walk i VFX. No właśnie, twórcy zachwalają pełne do zniszczenia środowisko.

Ta super zapowiadająca się gra RTS fantasy – Edge of Chaos – zmierza na platformę PC i powinna zadebiutować – jak wspominaliśmy na początku newsa – już w 2019 roku…

Zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=aLHSkFXtJPo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o