Ważne informacje o The Sinking City oraz oficjalny gameplay

0
 

Nastąpiła zmiana daty premiery gry The Sinking City, a także wiemy, że produkcja ta przez pierwszy rok będzie dostępna tylko na jednej z kilku platform sprzedaży na komputerach PC.

Ponadto wydawca nowej gry przygodowej, Bigben Interactive, udostępnił otoczony narracją gameplay przedstawiający rozgrywkę w The Sinking City. Nowy materiał wideo potrwa nieco ponad cztery minuty i możecie go obejrzeć u nas poniżej tej informacji.

Przypomnijmy, że gra The Sinking City to mieszanka horroru, zagadek, a cała przygoda została zainspirowana twórczością H.P. Lovecrafta. Akcja gry rozegra się w miasteczku znajdującym się na terenie Nowej Anglii, w którym to dzieją się dziwne, straszne rzeczy… W trakcie rozgrywki gracze będą mieli okazję wcielić się w rolę prywatnego detektywa i okazję rozwiązania wszystkich zagadek.

R E K L A M A

Fabuła ma być nieliniowa, a kolejność odkrywania kolejnych tropów zależna ma być wyłącznie od poczynań gracza. Więcej zrozumiecie i zobaczycie na wspomnianym materiale wideo.

Niestety na grę The Sinking City poczekamy dłużej aniżeli zapowiadali twórcy. Gra miała ukazać się na rynku 21 marca. Twórcy tłumaczą, że choć gra jest już ukończona to z powodu wielu odbytych i przyszłych premier innych gier chcieliby uniknąć tej konkurencji przekładając datę premiery swojej największej gry…

Ostateczny termin wydania gry to 27 czerwiec 2019r, a cyfrową platformą sprzedaży produkcji będzie Epic Games Store.

Gameplay

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o