Wargaming zapowiada RPG akcji Pagan Online [Zwiastun]

0
 

Wargaming, znane jak dotąd z produkcji World of Tanks, wraz z Mad Head Games zapowiedziały nową grę: Pagan Online – RPG-a przepełnionego akcją. Premiera w 2019 roku.

Dokładniejsza data premiery jest jeszcze nieznana, ale twórcy już zapraszają graczy do wzięcia udziału w testach przedpremierowych. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj!.

Nowa gra, jak przystało na produkcję z gatunku gier hack’n’slash, zaoferuje dynamiczną walkę z hordami przeciwników. W produkcji tej odkryjemy zróżnicowane misje w kampanii przeznaczonej dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer. Gra Pagan Online zaoferować ma widok z góry i trzy klasy postaci.

R E K L A M A

Pagan Online najprawdopodobniej wpierw trafi tylko na platformę Windows, a później na pozostałe – choć w tym przypadku szczegóły nie są znane.

Grę ma napędzać silnik Unreal Engine 4 co zapewni grafikę na dość wysokim poziomie. Twórcy podali też już minimalne i zalecane wymagania sprzętowe gry; wynika z nich, że do grania na najwyższych ustawieniach graficznych wystarczyć powinien układ GeForce GTX 1050 Ti.

Na koniec obejrzyjcie klimatyczny teaser gry Pagan Online.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o